خانه / Uncategorized / هافبک استقلال: باشگاه مشکلات را حل کند

هافبک استقلال: باشگاه مشکلات را حل کند«مجتبی جباری» پنجشنبه شب پس از شکست یک بر صفر استقلال مقابل سایپا در جمع خبرنگاران افزود: به رغم بازی خوبی که استقلال از خود به نمایش گذاشت از اینکه هواداران با ناراحتی ورزشگاه راترک کردند، ناراحت شدم.
وی گفت: البته کادر فنی و بازیکنان زحمت می کشند ولی با بدشانسی فوتبال هنوز روی خوش خود را به ما نشان نداده که باید هواداران صبور باشند. هر چند که در مصاف با سایپا موقعیت های زیادی خلق کردیم ولی به گل نرسیدم.
هافبک آبی پوشان با اشاره به اینکه استقلال بهترین تیم لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران است، گفت: هرچند که هواداران حق دارند از عملکرد تیم عصبانی باشند ولی بایداز کادر فنی حمایت شود زیرا عملکرد آنان خیلی قابل احترام است.
جباری به سطح پایین زمین تمرینی استقلال اشاره کرد و گفت: زمین مناسبی برای تمرین نداریم و باید باشگاه از تیمی که قهرمانی آسیا را در کارنامه دارد حمایت بهتری انجام دهد.در حالی که هنوز قسط اول قرارداد بازیکنان نیز پرداخت نشده است.
وی اضافه کرد: باشگاه استقلال باید با درآمدزایی مشکلات راحل کند. در صورتی که نسبت به 6 سال گذشته قراردادها و امکانات استقلال هیچکدام تغییری نکرده است.
هافبک استقلال که سابقه حضور در لیگ ستارگان قطر را نیز دارد ادامه داد: فوتبال قطر هر روز به جلو حرکت می‌کند. درحالی که استقلال با هواداران زیاد خود بدون امکانات است. البته بیشتر بازیکنان انتقاد نمی کنند تا تیم دچار حاشیه نشود. ولی باشگاه پتانسل حل مشکلات را دارد و امیدوارم با حمایت باشگاه و انگیزه و توانی که در بازیکنان وجود دارد به موفقیت برسیم.
9029**3404**خبرنگار: محمد مهدی موذن**انتشار: محسن اسماعیلیانتهای پیام /*


درباره gohari