خانه / Uncategorized / بازی‌های داخل سالن آسیا/گروه بندی فوتسال زنان و مردان مشخص شد

بازی‌های داخل سالن آسیا/گروه بندی فوتسال زنان و مردان مشخص شدبه گزارش روز شنبه فدراسیون فوتبال، با قرعه کشی مسابقات فوتسال در بخش مردان و زنان، تیم ملی فوتسال کشورمان در گروه چهار با تیم های قرقیزستان، اردن و تاهیتی هم گروه شد. همچنین ملی‌ پوشان بانوان کشورمان نیز با تیم ‌های هنگ‌ کنگ و اندونزی هم گروه شدند.
گروه بندی کامل این رقابت ها به شرح زیر است:
آقایان:
گروه A: ترکمنستان، ویتنام، چین تایپه، هنگ‌کنگ، جزایر سلیمان
گروه B: ازبکستان، چین، افغانستان، امارات، مالدیو
گروه C: تایلند، ژاپن، لبنان، اندونزی
گروه D: ایران، قرقیزستان، اردن، تاهیتی
بانوان:
گروه A: ترکمنستان، تایلند، فلسطین
گروه B: ایران، هنگ‌کنگ، اندونزی
گروه C: ژاپن، چین، ویتنام
پنجمین دوره بازی‌های داخل سالن آسیا از 26 شهریور ماه به میزبانی کشور ترکمنستان و در شهر عشق آباد برگزار می شود.
ترکمنستان برای این دوره از بازی های آسیایی داخل سالن تدارک گسترده ای دیده است.
پنجمین دوره بازی‌های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا 2017 با حضور 6 هزار ورزشکار به مدت دو هفته در21 رشته ورزشی در ترکمنستان برگزار می شود و قرار است مراسم افتتاحیه این بازی‌ ها در تاریخ 17 سپتامبر سال 2017 میلادی (26 شهریور ماه) انجام شود.
شطرنج، فوتسال، تنیس، بوکس، سامبو، کوراش، جیو جیتسو، بولینگ، دوچرخه سواری، شنا، بسکتبال، وزنه ‌برداری، دو و میدانی، تکواندو، کیک ‌بوکسینگ، کشتی و اسب دوانی از مهمترین رشته‌های پنجمین دور بازی‌های آسیای در داخل سالن و هنرهای رزمی 2017 عشق‌آباد است.
بازی‌های آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی یک رویداد چند ورزشی تازه است که نخستین دوره آن در سال ۲۰۱۳ در اینچئون کره جنوبی برگزار شد. این بازی‌ ها از تلفیق بازی ‌های آسیایی داخل سالن و بازی‌ های آسیایی هنرهای رزمی به وجود آمد. سه دوره قبلی این بازی ها با نام بازی‌های آسیایی داخل سالن هر دو سال یک بار برگزار شد. سال 2013 نام آن به بازی‌های آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی و زمان برگزاری آن از دو سال به چهار سال تغییر کرد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزشی ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی** 1293**
تنظیم :محمد طاهری* انتشار:علی خورسندیانتهای پیام /*


درباره gohari