خانه / Uncategorized / دو خبر از فوتبال و بسکتبال گیلان

دو خبر از فوتبال و بسکتبال گیلانمسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان روز شنبه درمصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با توجه به قرعه کشی انجام شده ، تیم داماش گیلان در مرحله دوم مسابقات جام حذفی میزبان شناخته شد.
علیرضا وهابی افزود: بر این اساس ، این تیم باید عصر روز یکشنبه هفته جاری در ورزشگاه شهید عضدی رشت برابر تیم فوتبال سردار نقده آذربایجان غربی قرار گیرد.
وی ادامه دا: تیم فوتبال داماش گیلان در مرحله اول این رقابت ها، به مصاف تیم دخانیات رشت رفته بود که توانست با نتیجه پنج بر یک حریف خود را شکست دهد و به مرحله دوم صعود کند.
وی خاطرنشان کرد: تیم فوتبال ملوان بندرانزلی دیگر نماینده گیلان در مرحله دوم مسابقات جام حذفی کشور است که این تیم طبق قرعه باید به مصاف تیم ماشین سازی تبریز می رفت که این تیم از رقابت های جام حذفی کناره گیری کرد و تیم ملوان به مرحله سوم مسابقات جام حذفی کشور راه یافت.
مسئول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان یادآور شد: در مرحله سوم رقابت های جام حذفی کشور تیم های لیگ برتری نیز حضور می یابند که تیم سپیدرود رشت نماینده گیلان نیز در این دوره به مسابقات اضافه خواهد شد.
وهابی در ادامه گفت: امیدواریم که تیم فوتبال داماش گیلان بتواند برابر نماینده آذربایجان غربی به برتری برسد تا در مرحله سوم رقابت های جام حذفی ، گیلان سه نماینده داشته باشد.
**
رشت – ایرنا – در جریان رقابت های بسکتبال قهرمانی لیگ برتر بزرگسالان گیلان جام هادی آمیغ، تیم ملوان انزلی مغلوب کاوه رودسر شد.
به گزارش خبرنگار ایرنا ، در جریان این مسابقه از هفته پایانی این رقابت ها ، تیم بسکتبال کاوه رودسر موفق شد با نتیجه 56 بر 49 برابر تیم ملوان بندرانزلی به برتری برسد.
هر دو تیم برای کسب پیروزی در این بازی پا به میدان گذاشته بودند تا بتوانند با برتری در این مسابقه، جزء چهار تیم برتر قرار گیرند و به مرحله حذفی لیگ گیلان راه یابند.
با این وجود ، هر دو تیم بسکتبال ملوان انزلی و کاوه رودسر یک بازی هجومی را از خود به نمایش گذاشتند اما تیم کاوه رودسر موفق شد بهتر از فرصت ها استفاده کند و در نهایت در این بازی به برتری برسد.
قضاوت این مسابقه را ، اصغر قاسمیان به عنوان سرداور ، سیامک نصرالله زاده به عنوان داور اول و شاهین مومن نژاد به عنوان داور دوم بر عهده داشتند و ابراهیم گل آرا نیز ناظر این بازی بود.
در جدول رده بندی این مسابقات ، تیم بسکتبال نوآوران گلبند رشت در صدر جدول قرار گرفت ، تیم درفک رشت دوم شد ، تیم های بسکتبال ملوان بندرانزلی و کاوه رودسر به ترتیب در مکان های سوم و چهارم قرار گرفتند.
تیم های بسکتبال نوآوران گلبند رشت ، درفک رشت ، ملوان بندرانزلی و کاوه رودسر با کسب عناوین اول تا چهارم لیگ برتر گیلان به مرحله حذفی این مسابقات راه یافتند.
در رقابت های بسکتبال قهرمانی لیگ برتر بزرگسالان گیلان جام هادی آمیغ ، هشت تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت پرداختند.
در استان گیلان بیش از سه هزار ورزشکار سازمان یافته ، در رشته ورزشی بسکتبال در 2 بخش بانوان و آقایان و در رده های سنی مختلف فعالیت دارند.
خبرنگار: حسین مجرد **انتشار دهنده: بابایی
7285 /6030انتهای پیام /*


درباره gohari