خانه / Uncategorized / قایقرانان کرمانشاهی خود را برای حضور درمسابقات کانوپولوی آسیا آماده می کنند

قایقرانان کرمانشاهی خود را برای حضور درمسابقات کانوپولوی آسیا آماده می کنندمحمد سهراب بیگ روز شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: امیرمحمد فتاح پور و محمدصدیق حشمتیان قایقرانان کرمانشاهی دعوت شده به اردوی تیم ملی کانوپولو هستند.
وی ادامه داد: اردوی تیم ملی کانوپولوی بزرگسالان ایران از امروز (28 مرداد) آغاز و تا نهم شهریور ادامه خواهد یافت.
سهراب بیگ گفت: دریاچه آزادی تهران میزبان دومین مرحله اردوی تیم ملی کانوپولوی مردان ایران خواهد بود که زیرنظر اشکان صیادی سرمربی این تیم انجام می شود.
رئیس هیات قایقرانی استان کرمانشاه گفت: اردونشینان ایران خود را برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا که مهرماه امسال برگزار می شود، آماده می کنند.
وی در ادامه از وضعیت خوب قایقرانان حاضر در اردوی تیم ملی کانوپولوی بزرگسالان ایران خبر داد و گفت: خوشبختانه هر دوی آن ها در شرایط خوبی هستند و برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا آمادگی لازم را دارند.
سهراب بیگ در پایان گفت: هیات قایقرانی کرمانشاه با داشتن بیش از 10 ملی پوش در رشته های مختلف این رشته یکی از قطب های کشور محسوب می شود.
هم اکنون 145 ورزشکار خانم و آقا زیرنظر هیات قایقرانی استان کرمانشاه به صورت رسمی و بیمه شده فعالیت می کنند.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان کرمانشاه ttp://www.irna.ir/kermanshah و کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام به آدرس irnakermanshah@ منتشر خواهد شد.
8066/7458 خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولویانتهای پیام /*


درباره gohari