خانه / Uncategorized / نفرات برتر بخش کراس کانتری دوچرخه سواری آذربایجان غربی مشخص شدند

نفرات برتر بخش کراس کانتری دوچرخه سواری آذربایجان غربی مشخص شدندبه گزارش خبرنگار ایرنا، این مسابقات روز شنبه با حضور 6 تیم و 50 دوچرخه سوار از شهرستان های شاهین دژ، سردشت، میاندوآب، خوی و بوکان در سه رده سنی یاد شده برگزار شد که در پایان تیم بوکان با کسب 522 امتیاز مقام نخست این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.
بر اساس این گزارش، تیم های سردشت و شاهین دژ به ترتیب با کسب 144 و 140 امتیاز در جایگاه های دوم و سوم این مسابقات قرار گرفتند.
در رده سنی نوجوانان و در بخش انفرادی نیز آرین محمودی، شاهرخ بهرامی و آرام عشایری هر سه از بوکان به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.
در رده سنی جوانان هم علی قزلجی از شهرستان بوکان به مقام نخست دست یافت و عرفان نورزاده از ارومیه و شاد مهرشیخه پور از سردشت به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.
رده سنی بزرگسالان رضا قوچاق از بوکان در جایگاه نخست ایستاد و محمد هاشمی از شاهیندژ در جایگاه دوم و جعفر آخر طلب از خوی به مقام سوم رسید.
به گزارش ایرنا، این دوره از مسابقات به مدت یک روز در شهرستان بوکان برگزار شد.
شهرستان بوکان در جنوب استان آذربایجان غربی قرار دارد.
مهمترین اخبار ایرنای کشور، آذربایجان غربی و جنوب استان را به صورت لحظه به لحظه از کانال خبری تلگرام این رسانه به آدرسirnamahabad@ دریافت کنید.
**7510/3093خبرنگار: محمد ادیب**انتشار دهنده: پیمان پاکزادانتهای پیام /*


درباره gohari