خانه / Uncategorized / نماینده ایران به عضویت کمیته تکواندو فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی درآمد

نماینده ایران به عضویت کمیته تکواندو فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی درآمدبر این اساس اصغر رحیمی رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی کمیته ملی المپیک ایران که در یکی از نشست های تخصصی این مجمع حضور یافته است، عضو کمیته فنی تکواندو فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی شد.
رحیمی در دهه 70 سرمربی تیم ملی تکواندو کویت را به عهده داشت و اکنون ناظر کمیته ملی المپیک در فدراسیون تکواندو ایران است.
وی پیش از این سرپرستی کاروان ورزشی ایران به المپیک ریو را به عهده داشت و اکنون سرپرست کاروان ورزشی ایران به پنجمین دوره بازی های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا به میزبانی ترکمنستان است.
آیین افتتاحیه بیست و نهمین یونیورسیاد دانشجویان جهان ساعت19 به وقت محلی و با حضور بیش از 12هزار ورزشکار و کادر فنی از 141 کشور جهان به همراه مسئولان ورزشی کشورهای مختلف شرکت کننده در ورزشگاه تایپه آرنا گشایش می یابد.
نمایندگان کشورهای شرکت کننده تا هفتم شهریور ماه در 22 رشته دو ومیدانی، بسکتبال، شیرجه، شمشیربازی، فوتبال، ژیمناستیک هنری، ژیمناستیک ریتمیک، جودو، شنا، تنیس روی میز، تکواندو، تنیس، والیبال، واترپلو، تیر و کمان، بدمینتون، بیسبال، گلف، اسکیت، وزنه برداری، ووشو و بیلیارد با یکدیگر رقابت می کنند.
کاروان ورزشی ایران نیز با 18 دختر و44 دانشجوی پسر در هشت رشته ورزشی جودو، تیراندازی باکمان، شمشیربازی، تکواندو، والیبال، وزنه برداری، ووشو و بدمینتون مسابقه می دهد که از فردا- یکشنبه در پنج رشته ورزشی دیدارهای خود را آغاز می کنند.
این بازی ها با برگزاری آیین اختتامیه در هشتم شهریور ماه به کار خود پایان می دهد.
پیش تر تیم دانشجویان ایران در بیست و هشتمین دوره یونیورسیاد با 84 ورزشکار و کسب هفت طلا ، 2 نقره و 6 برنز در جایگاه نهم جدول توزیع مدال ها قرار گرفت.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **1828**1545انتهای پیام /*


درباره gohari