خانه / Uncategorized / تیم فوتبال چوار 65 به مصاف کاسپین البرز می رود

تیم فوتبال چوار 65 به مصاف کاسپین البرز می رودرئیس هیات مدیره باشگاه چوار 65 روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این تیم در دومین دیدار خود با آمادگی کامل در ورزشگاه 15 هزار نفری عدالت شهر ایلام به مصاف تیم دسته یکی و قدرتمند اکسین البرز می رود.
حجت الله هاشم بیگی افزود: این تیم در دیدار نخست خود در مصاف با تیم پدیده ملکشاهی با نتیجه 2 بر یک به پیروزی رسید و امیدواریم در مقابل تیم قدرتمند اکسین البرز نیز با یک بازی خوب به نتیجه دلخواه برسد.
وی یادآور شد: در این دوره از مسابقات جام حذفی کشور (یادواره آزادسازی خرمشهر) 16 تیم از مناطق مختلف کشور حضور دارند.
وی گفت: این تیم بعد از 25 سال برای اولین بار در مسابقات حذفی کشور شرکت می کند و آخرین باری که تیم پرسپولیس برای دیدار با تیم دارایی ایلام در جام حذفی به ایلام سفر کرده بود تاکنون هیچ تیم مطرح و نامداری برای برگزاری مسابقات رسمی و دوستانه فوتبال به ایلام سفر نکرده است.
هاشم بیگی تاکید کرد: تیم چوار 65 با کادری بومی متشکل از جوانانی با استعداد یک سال است که فعالیت خود را آغاز کرده و با انگیزه و امیدوار به صعود در این مسابقات حضور دارد.
وی یادآور شد: در این مدت 2 دیدار دوستانه با تیم های پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال برگزار شده که باعث ایجاد انگیزه و شناساندن بازیکنان جوان و با استعداد ایلامی در کشور می شود.
وی با بیان اینکه تیم اکسین البرز با مربیگری علی لطیفی از بازیکنان مطرح فوتبال کشور در این مسابقات حضور دارد، افزود: این تیم در لیگ دسته یک کشور تیم قدرتمندی است که در پایان هفته دوم مسابقات دسته یک در رده پنجم جدول قرار دارد و با آمادگی کامل در این مسابقات حضور دارد.
هاشم بیگی تاکید کرد: نماینده شایسته فوتبال ایلام در این مسیر نیازمند حمایت مسئولان، همراهی همه مردم مخصوصا جوانان فوتبال دوست ایلامی است و امیدواریم امروز مورد حمایت و تشویق هواداران قرار گیرد.
خبرنگار: لیلی خاکی** انتشار دهنده: حسن کهزادیان
7180/6119انتهای پیام /*


درباره gohari