خانه / Uncategorized / پیروزی تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت برابر ملوان نوین انزلی

پیروزی تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت برابر ملوان نوین انزلیبه گزارش خبرنگار ایرنا ، در این دیدار که عصر شنبه برگزار شد، تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت موفق شد با نتیجه یک بر صفر برابر تیم ملوان نوین بندرانزلی به برتری دست یابد.
در جریان این مسابقه که از هفته سوم این رقابت ها و در رشت برگزار شد، تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت برتر از حریف خود ظاهر شد و توانست با به ثمر رساندن یک گل، هر سه امتیاز این بازی را کسب کند.
تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت که در دو بازی قبلی خود نیز به پیروزی رسیده بود، برای حفظ صدرنشینی نیاز به کسب هر سه امتیاز در این دیدار خانگی داشت که سرانجام موفق به این امر شد.
همچنین در دیگر دیدارهای برگزار شده از هفته سوم رقابت های فوتبال لیگ برتر نوجوانان گیلان ، تیم شاهین بندرانزلی با نتیجه سه بر 2 شهرداری خمام را شکست داد و تیم فوتبال نوجوانان فجر رضوانشهر با 2 گل برابر کادوس ماسال به برتری رسید.
در جدول رده بندی این رقابت ها ، تیم فوتبال نوجوانان شهرداری رشت صدرنشین است ، تیم های فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت و فراز لاهیجان نیز در مکان های دوم و سوم قرار دارند.
در رقابت های فوتبال لیگ برتر نوجوانان باشگاه های استان گیلان، 12 تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم رقابت می کنند.
در استان گیلان بیش از 27 هزار ورزشکار سازمان یافته ، در رشته ورزشی فوتبال ، در دو بخش بانوان و آقایان و در رده های سنی مختلف فعالیت دارند.
***
با انجام قرعه کشی مسابقات فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور در فصل جاری، حریفان تیم فوتبال داماش گیلان نیز مشخص شدند.
میثم محبوب مدیر رسانه ای باشگاه داماش گیلان روز یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: طبق قرعه کشی انجام شده ، تیم فوتبال داماش گیلان در گروه اول این رقابت ها قرار گرفت.
وی افزود: بر این اساس ، تیم فوتبال داماش گیلان با تیم های ‏شاهین شهرداری بوشهر، فولاد یزد، کارون خوزستان، فولاد نوین اهواز، استقلال آبی تهران، نیروی زمینی تهران، زاگرس یاسوج، شهید کریمی جویبار، قشقایی شیراز و مس نوین کرمان هم گروه شد.
وی ادامه داد: رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور با حضور 33 تیم در سه‏گروه 11 تیمی به صورت رفت و برگشت برگزار می شود که پس از پایان مرحله اول، ‏از هر گروه چهار تیم به مرحله دوم صعود خواهند کرد.‏
وی خاطرنشان کرد: در مرحله دوم نیز تیم های صعود کننده در 2 گروه 6 تیمی قرار خواهند گرفت و به ‏صورت رفت و برگشت با هم دیدار می کنند که در پایان این مرحله، تیم های اول هر گروه به رقابت های لیگ دسته اول صعود می کنند و تیم برنده دیدار حذفی بین 2 تیم ‏دوم گروه ها، به جمع تیم های صعود کننده رقابت های دسته اول راه پیدا می کند. ‏
مدیر رسانه ای باشگاه داماش گیلان یادآور شد: هفته اول رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور نیز، ششم و هفتم شهریور ماه برگزار می شود.
خبرنگار: حسین مجرد**انتشار دهنده: بابایی
7285 /6030انتهای پیام /*


درباره gohari