خانه / Uncategorized / یونیورسیاد دانشجویی جهان/ سرمربی جودو: حریف سجادی فر بسیار قوی بود

یونیورسیاد دانشجویی جهان/ سرمربی جودو: حریف سجادی فر بسیار قوی بود«وحید زارع نژاد» در مورد عملکرد سجادی فر ملی پوش وزن به اضافه 100 کیلوگرم ایران و شکست او در دور نخست مقابل رقیب روسی افزود: سجادی فر با بدشانسی در دور نخست با حریف پرقدرت روسی روبرو شد و اگر در دور نخست با حریف راحت‌تری مبارزه می کرد شاید شرایط به گونه ای دیگر رقم می خورد.
وی اظهار داشت: جودوکاران شرکت کننده در این مسابقات جایگاهی در رده بندی جهانی ندارند، اما رقبای خوبی هستند و سطح مسابقات بالا است.
سرمربی جودو دانشجویان در مورد سابقه و تجربه این ملی پوش ایران گفت: آخرین مسابقه ای که او شرکت کرده رقابت های کارگران جهان بود که به مقام قهرمانی رسید. به غیر از این مسابقات، سجادی فر تجربه چندان زیادی در سطح بین المللی ندارد و در واقع یونیورسیاد از مهمترین مسابقاتی بوده که تا به حال شرکت کرده است.
زارع نژاد در مورد دیگر نماینده ایران در یونیورسیاد گفت: هرچند چناری تجربه بین المللی ندارد اما به او بسیار امیدوار هستم.
«حمیدرضا سجادی فر» جودو کار سنگین وزن دانشجویان کشور نیز پس از حذف از این رقابت ها گفت: مقابل حریف روسی بد کار نکردم. بدنم سرحال بود اما یک لحظه گیر افتادم. فکر می‌ کنم رده بندی او بالاتر از سایر جودوکاران حاضر در این مسابقات باشد.
او ادامه داد: پیش از این در مسابقات کارگران جهان قهرمان شده ام و در سال 2013 در مسابقات ارتش های جهان شرکت کردم به تصور من سطح رقابت های دانشجویان به لحاظ فنی در سطح ارتش های جهان باشد.
سجادی فرد گفت: سه ماه در اردوی مسابقات کارگران حضور داشتم و بعد از آن در اردوی دانشجویان شرکت کردم.
با حدف سجادی فر، ایران تنها یک شانس دیگر در جودو دانشجویان دارد. تورج چناری جودو کار وزن منهای 81 کیلوگرم دانشجویان فردا به مصاف حریفانش خواهد رفت.
دانشجویان ایران در این دوره از رقابت ها با 62 ورزشکار در هشت رشته ورزشی در یونیورسیاد چین تایپه رقابت می کنند.
بیست و نهمین یونیورسیاد دانشجویان جهان که از 28 مرداد ماه آغاز شده است با رقابت در 21 رشته ورزشی ادامه می یابد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام @همراه شوید.
ورزشی **1828
خبرنگار :خدیجه روزبهانی انتشاردهنده:علی خورسندیانتهای پیام /*


درباره gohari