خانه / Uncategorized / بازگشت پارس جنوبی جم با خط حمله متغیر و سکوی جوشان

بازگشت پارس جنوبی جم با خط حمله متغیر و سکوی جوشاندر ادامه این مطلب آمده است:هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران در حالی به پایان رسید که پارس جنوبی جم در ادامه شگفتی سازی های خود موفق شد صنعت نفت آبادان را شکست دهد.
این بازی شادمانی هزاران هوادار فوتبال در سراسر استان را در پی داشت که می تواند بهار فوتبال بوشهر را در گرمای تابستان 96کلید زده باشد.
وقتی شیمبای برزیلی و با تجربه دروازه فروزان را باز کرد،نفسها در سینه حبس شد اما تماشاگر پر شور جمی یک اپیدمی جدید در فوتبال ایران به راه انداخت و آنهم این بود،تشویق تیمی که گل خورده و برای گلزدن انگیزه می خواهد که اتفاقا چنین هم شد.
گل زودهنگام آبادانی ها یک پیام ویژه برای مهدی تارتار داشت،این خط دفاعی روی ارسالها از جناحین مشکل دارد و باید برای رفع آن چاره ای اندیشیده شود.شاید در ادامه راه هماهنگی بیشتر لطفی و نورمحمدی این نقیصه را برطرف کند که امری طبیعی در فوتبال است.
دراین نبرد نفتی تیم تارتار نیمه اول را بد آغاز کرد و البته نباید از میدان داری کرار عراقی و دیگر هافبک تخریبی نفت آبادان به سادگی گذشت.شاید تجربه بین المللی کرار و دیگر خارجی های نفت در نیمه اول چربش بیشتری داشت اما حسین پورامینی و نقی زاده در نیمه دوم راه افتادند و دوندگی های این دو به مدد میزبان جمی آمد.
نیمه دوم ورق به گونه ای برگشت که فرشاد محمدی مهر به عنوان نقش اصلی این درام فوتبالی ،به خوبی جریان بازی را با ارسالهایش و پرتابهای اوتی خود ،عوض کرد.
عمق خط دفاعی نفت آبادان اگر چه با تجربه بازیکن کارکشته ای مانند اسدی سعی می کند نفوذ ناپذیر باشد اما خلاف این با سرعت انتقال توپ در خط حمله ویرانگر پارس جنوبی جم به اثبات رسید.
تارتار که همچنان با سیستم چهار چهار دو بازی می کند،شاید باید از هم اکنون برای روزهای سخت تر لیگ برتر به فکر استفاده از سیستم های دیگر هم باشد وآماده شود.بازی با دو‌مهاجم هدف تا این هفته برگ برنده پارس جنوبی جم بوده که شکر خدا جواب داده اما در فوتبال هر مربی برای تیمش و روزهای سخت تر پلان های دیگری هم نگه داشته می دارد که بدون شک تارتار هم این ایده را در سر دارد.
این برد در روزی به دست آمد که زبیدی آنچنان که باید و شاید تاکنون سرحال نشان نداده اما خط حمله پارس جنوبی جم با 4گلزن متغیر بنامهای نانگ،صالحی،دشتی و تاییدی عملکرد فوق العاده ای داشته است.شاید بازیکنانی نظیر دشتی و زبیدی در سیستم 4،2،3،1 به عنوان وینگرهای هجومی بیشتر به چشم بیایند که البته این مهم نظر نهایی سرمربی را می طلبد
پارس جنوبی جم فعلا دارد لیگ را با نتایجش سوپرایز می کند و این خبر خوبی برای هودارانش است
7212/6045** خبرنگار: عبدالصمد شهریاری ** انتشار دهنده: اکبر اقبال مجردانتهای پیام /*


درباره gohari