خانه / Uncategorized / دعوت از تیرانداز گیلانی به اردوی آمادگی تیم ملی

دعوت از تیرانداز گیلانی به اردوی آمادگی تیم ملیرئیس هیات تیراندازی استان گیلان روز دوشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: از سوی فدراسیوت تیراندازی، 9 ورزشکار برتر به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شدند که یک ورزشکار نیز از گیلان است.
باب الله زارع اظهار کرد: این ورزشکار شایسته گیلانی به همراه سایر دعوت شدگان باید از عصر امروز دوشنبه برای مدت سه روز در اردوی تیم ملی تیراندازی جوانان در تهران حضور یابد.
وی ادامه داد: سجاد پورحسینی در رشته تپانچه 10 متر رده سنی جوانان در اردوی تیم ملی تیراندازی حضور خواهد یافت و امیدواریم با موفقیت این اردو را پشت سر بگذارد و بتواند جواز حضور در مسابقات قهرمانی آسیا را کسب کند.
رئیس هیات تیراندازی گیلان بیان کرد: رقابت های تیراندازی قهرمانی جوانان آسیا از آذر ماه سال جاری با حضور زبده ترین ورزشکاران این رشته از قاره کهن ، در کشور ژاپن برگزار می شود.
زارع خاطرنشان کرد: سجاد پورحسینی ورزشکار گیلانی موفق شده بود در مرحله سوم رقابت های تیراندازی آزاد تپانچه بادی قهرمانی جوانان کشور که در تهرن جریان داشت، عنوان قهرمانی را کسب کند و به اردوی تیم ملی دعوت شود.
در استان گیلان حدود 200 ورزشکار سازمان یافته ، در رشته ورزشی تیراندازی در دو بخش بانوان و آقایان و در رده های سنی مختلف فعالیت دارند.
***
اولین دوره مسابقات قرآنی کونگ فوکاران استان گیلان با معرفی نفرات برتر در رشت پایان یافت.
در این دوره از مسابقات ، زبده ترین کونگ فوکاران گیلانی مسلط به قرائت و حفظ قرآن از شهرهای مختلف استان گیلان حضور داشتند.
در پایان این رقابت ها و در بخش بانوان در رده سنی بزرگسالان ، هاجر علیزاده عنوان نخست مسابقات قرآنی کونگ فو کاران گیلان را به خود اختصاص داد.
همچنین زهرا شکری در مکان دوم قرار گرفت و معصومعه صبوحی رتبه سوم رقابت های قرآنی کونگ فوکاران استان گیلان را کسب کرد.
در رقابت های بخش آقایان و در رده سنی بزرگسالان ، مسعود شیرزادی عنوان نخست را کسب کرد ، علیرضا صادقی و صادق قربانی به ترتیب در مکان های دوم و سوم قرار گرفتند.
در رقابت های رده سنی جوانان نیز ، حامد علی نژاد مقام نخست را کسب کرد و سید معین تقی زاده مقام دوم رقابت های قرآنی کونگ فوکاران گیلان را کسب کرد.
همچنیبن در رقابت های رده سنی نوجوانان ، محمدجواد ربیعی عنوان قهرمانی را تصاحب کرد ، ماهان اسکندری در مکان دوم قرار گرفت و محمدحسین بامداد سوم شد.
در رقابت های رده سنی نونهالان نیز ، عارف کاظمی مقام قهرمانی را به خود اختصاص داد و سیدماجد موسوی رتبه دوم مسابقات قرآنی کونگ فوکاران گیلان را کسب کرد.
در پایان از سوی مسئولان هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان گیلان ، به نفرات برتر اولین دوره مسابقات قرآنی کونگ فو کاران گیلان لوح و هچنین جوایزی اهداء شد.
در استان گیلان بیش از یکهزار ورزشکار سازمان یافته ، در رشته ورزشی کونگ فو و هنرهای رزمی ، در دو بخش بانوان و آقایان و در رده های سنی مختلف فعالیت دارند.
خبرنگار: حسین مجرد**انتشار دهنده: بابایی
7285 /6030انتهای پیام /*


درباره gohari