خانه / Uncategorized / قایقران کرمانشاهی عازم رقابت های جهانی آب های آرام شد

قایقران کرمانشاهی عازم رقابت های جهانی آب های آرام شدمحمد سهراب بیگ روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: رقابت های جهانی آب های آرام بزرگسالان جهان از اول تا پنجم شهریور به میزبانی کشور جمهوری چک برگزار می شود.
وی ادامه داد: اجاقی ورزشکار کرمانشاهی یکی از نمایندگان ایران در بخش کانوکانادایی است که در کنار چهار ورزشکار دیگر در این بخش و پنج ورزشکار در بخش کایاک برای کشورمان پارو خواهد زد.
سهراب بیگ گفت: تیم ملی آبهای آرام با 10 قایقران متشکل از هشت ورزشکار آقا و 2 ورزشکار خانم عازم مسابقات آبهای آرام قهرمانی جهان شده است.
رئیس هیات قایقرانی کرمانشاه یادآوری کرد: پیش از اعزام علی اجاقی به رقابت های جهانی با وی دیدار و گفتگو داشتم که خوشبختانه از شرایط آمادگی خوبی برخوردار بود.
وی تصریح کرد: اگر اجاقی در حین مسابقات با بدشانسی و مسائلی از این دست مواجه نشود می تواند با مدال مسابقات را ترک کند.
سهراب بیگ افزود: سال گذشته و در مسابقات کاپ 3 جهانی آب های آرام، علی اجاقی در ماده 200 متر توانست با ثبت رکورد 40 ثانیه مدال نقره این رقابت ها را از آن خود کند.
رئیس هیات قایقرانی کرمانشاه خاطرنشان کرد: قایقرانان آمریکا، اوکراین، پرتغال، اندونزی، استرالیا، آلمان و کانادا از مهمترین رقبای اجاقی در رقابت های جهانی به حساب می آیند.
وی در پایان از الیاس اقلیمی به عنوان سرمربی کانوکانادایی و ایرج اقلیمی سرمربی کایاک ایران در بخش مردان و فاطمه مجللی سرمربی قایقرانان خانم ایران یاد کرد.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان کرمانشاه ttp://www.irna.ir/kermanshah و کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام به آدرس irnakermanshah@ منتشر خواهد شد.
8066/7458 خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولویانتهای پیام /*


درباره gohari