خانه / Uncategorized / لیگ برتر فوتبال/ سرمربی سایپا: دیدار سختی مقابل تراکتورسازی داریم

لیگ برتر فوتبال/ سرمربی سایپا: دیدار سختی مقابل تراکتورسازی داریمعلی دایی در نشست خبری پیش از دیدار برابر تیم تراکتورسازی در چارچوب رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران در سازمان لیگ افزود: تیم تراکتورسازی در دیدارهای قبلی خود مستحق شکست نبود، این تیمی خوب و کامل است.
وی به تمرینات تیمش در روز گذشته اشاره کرد و گفت: اکنون آماده کسب پیروزی در دیدار فردا- سه شنبه – برابر تیم تراکتورسازی تبریز از هفته پنجم رقابت های لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه دستگردی تهران هستیم.
این دیدار ساعت 20:45 دقیقه برگزار می شود.
سرمربی تیم سایپا درباره اینکه که آیا این تیم یکی از گزینه های قهرمانی خواهد بود؟ اظهارداشت: تمرنیات سختی را پشت سر گذاشتیم و فکر می کنم اگر اتفاق خاصی نیفتد جزو تیم هایی خواهیم بود که حرف برای گفتن دارد.
دایی در باره تعطیلی لیگ به دلیل حضور تیم ملی فوتبال در رقابت های مقدماتی جام جهانی 2018روسیه گفت: تیم ملی برای هرکشوری ارزشمند و قابل احترام است و اگر نفع یا ضرری از تعطیلی لیگ برتر فوتبال برای تیم های حاضر ایجاد شود به طور یقین برای همه یکسان است.
وی با آرزوی موفقیت برای تیم ملی فوتبال در دیدارهای پیش رو گفت: مساله ای با تعطیلی لیگ برتر نداریم.
سرمربی تیم سایپا گفت: تا پایان هفته چهارم رقابت های لیگ برتر حدود هشت گل به ثمر رساندیم و با تیم های اول و دوم جدول رده بندی هم امتیاز هستیم که این جایگاه نشانه خوبی برای تیم است.
دایی اضافه کرد: اکنون از روند بازی تیم راضی هستیم.
تیم فوتبال سایپا اکنون با 10امتیاز و تفاضل گل کمتر در جایگاه سوم رده بندی و تیم تراکتور سازی در رده سیزدهم قرار دارد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزشی ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@همراه شوید.
ورزشی**9250**9029
خبرنگار:مهدی موذن انتشاردهنده:علی خورسندیانتهای پیام /*


درباره gohari