خانه / Uncategorized / یونیورسیاد 2017 چین تایپه؛حذف آخرین نماینده جودوی ایران از گردونه رقابت ها

یونیورسیاد 2017 چین تایپه؛حذف آخرین نماینده جودوی ایران از گردونه رقابت هابه گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا؛ تورج چناری دومین جودکار ایران در دومین روز این رقابت ها برابر ایوان پتر از جمهوری چک به روی تاتامی رفت و با ضربه فنی مغلوب حریف شد.
وی در شانس مجدد در مصاف با آندرانیک چاپاریان از ارمنستان هم برای بار دوم ضربه فنی شد و از ادامه رقابت ها حذف شد .
چناری تنها در مبارزه نخست خود برابر سالازار از شیلی پیروز میدان شده بود.
حمید سجادی فر ملی پوش وزن به اضافه 100کیلوگرم در دیدار روز گذشته با شکست مقابل حریف روسی خود از ادامه رقابت ها حذف شده بود و با باخت امروز چناری پرونده تیم جودو ایران در این رقابت ها با این دو نفر بسته شد.
کاروان ورزشی ایران تاکنون چهارمدال برنز در دو رشته شمشیربازی و تکواندو کسب کرده است.
بیست و نهمین یونیورسیاد دانشجویان جهان از 28 مردادماه و با حضور بیش از 12هزار ورزشکار و کادر فنی از 141کشور در 22رشته به میزبانی چین تایپه گشایش یافت.
نمایندگان کشورهای شرکت کننده تا هفتم شهریورماه در رشته های دو ومیدانی، بسکتبال، شیرجه، شمشیربازی، فوتبال، ژیمناستیک هنری، ژیمناستیک ریتمیک، جودو، شنا، تنیس روی میز، تکواندو، تنیس، والیبال، واترپلو، تیر و کمان، بدمینتون، بیسبال، گلف، اسکیت، وزنه برداری، ووشو و بیلیارد با یکدیگر رقابت می کنند.
کاروان ورزشی ایران نیز با 18 دختر و44 پسر دانشجو در هشت رشته ورزشی جودو، تیراندازی باکمان، شمشیربازی، تکواندو، والیبال، وزنه برداری، ووشو و بدمینتون حضور یافته است.
این بازی ها با برگزاری آیین اختتامیه در هشتم شهریور ماه به کار خود پایان می دهد.
پیشتر تیم دانشجویان ایران در بیست و هشتمین دوره یونیورسیاد با 84 ورزشکار و کسب هفت طلا ، 2 نقره و 6 برنز در جایگاه نهم جدول توزیع مدال ها قرار گرفته بود.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزشی ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@همراه شوید.
ورزشی**9250**1828** 1701
خبرنگار:خدیجه روزبهانی* انتشار: حمید قدیمیانتهای پیام /*


درباره gohari