خانه / Uncategorized / یونیورسیاد2017 چین تایپه؛ سه تیم پومسه ایران به مرحله نهایی رسید

یونیورسیاد2017 چین تایپه؛ سه تیم پومسه ایران به مرحله نهایی رسیدتیم پسران ایران با ترکیب مهدی جمالی، محمد جواد خیری و امیررضا مهربان به رقابت با سایر تیم ها پرداخت. ایران در این بخش 79.5 امتیاز کسب کرد و بعد از تیم های کره جنوبی و چین تایپه به مرحله نهایی رسید. در این بخش 10 کشور حضور داشتند و هندوستان از حضور در این رقابت انصراف داد.
تیم پومسه دختران هم با مهسا صادقی، فاطمه حسام و نگین گیل سمایی به رقابت با حریفان خود پرداخت و توانست با 80.4 امتیاز، با اختلاف کم نسبت به کره جنوبی به عنوان تیم دوم به فینال راه یابد. در این بخش کره جنوبی، ایران و چین تایپه اول تا سوم شدند. تیم هندوستان در این بخش هم انصراف داده بود.
بعد از رقابت های دختران و پسران، مسابقات نیمه نهایی میکس برگزار شد. ایران در این بخش با ترکیب امیررضا مهربان و مهسا صادقی بر روی شیاپ چانگ رفت و با 79.8 به دیدار نهایی رسید.
دیدارهای نهایی از دقایقی دیگر آغاز می شود.
در رقابت های میکس یونیورسیاد دانشجویان20 تیم از کشورهای مختلف دنیا همچون کره جنوبی، آمریکا، انگلیس، قزاقستان و مکزیک شرکت کرده اند.
کاروان ورزشی دانشجویان ایران با 62 ورزشکار در 8 رشته در بیست ونهمین یونیورسیاد دانشجویان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **1828**
خبرنگار :خدیجه روزبهانی انتشاردهنده:علی خورسندی
برای آگاهی از آخرین اخبار ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@همراه شوید.انتهای پیام /*


درباره gohari