خانه / Uncategorized / سرپرست پارس جنوبی جم:برای دیدار با استقلال خوزستان بازیکن محروم و مصدوم نداریم

سرپرست پارس جنوبی جم:برای دیدار با استقلال خوزستان بازیکن محروم و مصدوم نداریمعبدالرحیم خطیب روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این تیم پس از بازی خانگی برابر صنعت نفت آبادان که با نتیجه 2 بر 1 به سود پارس جنوبی همراه شد، تمرین های خود را در شهر جم از سر گرفت.
وی بیان کرد: امروز نیز تمرین های این تیم پشت درهای بسته انجام می شود تا مهیای بازی برابر استقلال خوزستان شود.
خطیب یادآور شد: تیم فوتبال پارس جنوبی جم فردا ساعت 15:00 راهی اهواز می شود تا بازی هفته پنجم خود را برابر استقلال خوزستان برگزار کند.
وی با اشاره به پیوشتن مدافع و مهاجم سابق نفت و پرسپولیس تهران افزود: این 2 بازیکن با شایستگی های فراوانی که دارند می توان به تقویت تیم پارس جنوبی جم برای حضور قدرتمندانه در لیگ برتر فوتبال کشور کمک کنند.
خطیب افزود: در رده سنی بزرگسالان و زیر 23 سال به ترتیب 1 و 3 ظرفیت خالی برای جذب بازیکن داریم که در پست های مورد نیاز بازیکنان با نظر مهدی تارتار سرمربی تیم جذب می شوند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تغییر زمان بازی پارس جنوبی جم و استقلال خوزستان اظهار داشت: این بازی ابتدا مقرر بود روز سه شنبه 31 مرداد ماه برگزار شود که زمان برگزاری آن به پنجشنبه دوم شهریورماه ساعت 20:30 تغییر پیدا کرده است.
تیم پارس جنوبی جم اکنون با 10 امیتاز هم امتیاز تیم پرسپولیس رده اولی است و تنها با تفاضل کمتر در رده دوم لیگ قرار دارد.
7212/6043
خبرنگار: عبدالصمد شهریاری** انتشاردهنده: خدانظرخواجهانتهای پیام /*


درباره gohari