خانه / Uncategorized / یونیورسیاد2017چین تایپه؛ تکواندوکار ایران به نیمه نهایی رسید

یونیورسیاد2017چین تایپه؛ تکواندوکار ایران به نیمه نهایی رسیدرقابت های تکواندو بازی های دانشجویان جهان روز سه شنبه در ورزشگاه شهر تائویان در حال برگزاری است و امین هادی پور تکواندو کار وزن منهای 54 کیلوگرم ایران پس صعود به مرحله یک چهارم برابر ماک مداف از روسیه روی شیاپ چانگ رفت و توانست حریف را با نتیجه 20 بر 3 شکست دهد و راهی نیمه نهایی شود.
هادی پور پیشتر با شکست نماینده چین تایپه به یک چهارم راه یافته بود.
حسین احسانی در وزن منهای 68 کیلو گرم نیز پس از پیروزی مقتدرانه برابر حریفانی از آمریکا و بلغارستان راهی مرحله یک شانزدهم شده بود، اما در این مرحله در مصاف با بوریس کراسنکوف روسی پس از تساوی 3 بر3 در راند طلایی با نتیجه 5 بر 2 باخت و از دور رقابت ها حذف شد.
در بخش زنان و در وزن منهای 57 کیلوگرم طیبه پارسا مقابل یوانا چونیا از پرتغال 5 بر 4 مغلوب و از ادامه رقابت ها حذف شد.
ایران با 13 تکواندو کار در این رقابت ها حاضر شد.
این بازی ها از 28مردادماه و با حضور بیش از هفت هزار و 700 دانشجو از 141 کشور در 22 رشته در چین تایپه جریان دارد که ورزشکاران ایران در 2روز گذشته با کسب 6مدال برنز اکنون در جایگاه بیست و هفتم جدول توزیع مدال ها قرار دارند.
کاروان ورزشی ایران نیز با 18 دختر و 44 پسر دانشجو در هشت رشته ورزشی جودو، تیراندازی باکمان، شمشیربازی، تکواندو، والیبال، وزنه برداری، ووشو و بدمینتون مسابقه می دهد.
نمایندگان ایران در بیست و هشتمین دوره یونیورسیاد دانشجویی جهان با 84 ورزشکار و کسب هفت طلا ، 2 نقره و 6 برنز در جایگاه نهم جدول توزیع مدال ها قرار گرفته بودند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**9250**1828
خبرنگار:خدیجه روزبهانی انتشاردهنده:علی خورسندیانتهای پیام /*


درباره gohari