خانه / Uncategorized / اظهار رضایت یک عضو شورای فنی ازعملکرد فرنگی کاران در رقابت های جهانی

اظهار رضایت یک عضو شورای فنی ازعملکرد فرنگی کاران در رقابت های جهانی«رحیم علی آبادی» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: کشتی فرنگی ایران نشان داد در مسیر درستی برای حضور در رقابت های المپیک توکیو قرار دارد.
دارنده مدال نقره المپیک 1972 مونیخ آلمان خاطر نشان کرد: در مجموع از نتیجه کسب شده راضی هستیم و کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی نیز در مسیر کسب تجربه هستند و باید بتوانیم به مرور نقاط ضعف را برطرف کنیم.
وی تصریح کرد: برگزاری رقابت های انتخابی تیم ملی فرصتی بود تا جوانان و نفرات پشت خط مانده انگیزه و امید برای حضور در تیم ملی داشته باشند.
دارنده مدال نقره جهان خاطر نشان کرد: هدف کشتی ایران المپیک 2020 توکیو است و در این راستا با برنامه و هدفمند حرکت می کند.
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان روزهای 30 و 31 مرداد ماه با حضور 54 تیم در شهر پاریس فرانسه برگزار شد و در پایان تیم ایران پس از تیم روسیه با کسب سه مدال برنز محمدعلی گرایی، سعید عبدولی و حسین نوری در وزن های 71، 75 و 85 کیلوگرم و یک مقام پنجمی محمد الیاسی در وزن 66 کیلوگرم و بدون کسب مدال طلا و با 36 امتیاز به عنوان نایب قهرمانی رسید.
در سال 2009 تیم کشتی فرنگی ایران پس از المپیک 2008 پکن در رقابت های جهانی هرنینگ دانمارک به مقام نایب قهرمانی رسید و دومین عنوان نائب قهرمانی ایران به همراه تیمی جوان در مسابقات جهانی فرانسه 2017رقم خورد.
تیم ایران در سال 2014 میلادی برای نخستین بار در ازبکستان به مقام قهرمانی جهان رسید و در سال 2011 میلادی و در مسابقات جهانی ترکیه نیز سوم شده بود.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**1067**
خبرنگار: رضا رمضانی انتشاردهنده:علی خورسندیانتهای پیام /*


درباره gohari