خانه / Uncategorized / بهمن فرازمند سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران شد

بهمن فرازمند سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران شدمحمد حبیبی نژاد روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به حضور احتمالی داریوش یزدی (مربی پیشین) در تیم ملی جوانان، این مربی بومی برای هدایت تیم فوتبال نفت و گاز در این فصل برای حضور در مسابقات فوتبال لیگ دسته دوم کشور انتخاب شد.
وی بیان کرد: بهمن فرازمند با همفکری همه ارکان شرکت بهره برداری نفت وگازگچساران، مدیریت باشگاه فوتبال و مسئولان امور ورزش به‌عنوان سرمربی تیم فوتبال بزرگسالان معرفی شد.
رئیس امور ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران بیان کرد: انسجام در کادر فنی با جذب بازیکنان تقویتی، توجه به بازیکنان پایه و بومی از جمله مهمترین برنامه‌های تیم فوتبال نفت و گاز این شهرستان در رقابت‌های فوتبال لیگ دسته دوم فصل 1396-97 است.
بهمن فرازمند سابقه صعود به لیگ یک در سال 92، حضور دربازی پلی آف صعود به لیگ یک سال 95 و صعود به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی در سال 95 را با این تیم نیز در کارنامه خود دارد.
نفت و گاز گچساران در این رقابت‌ها با تیم‌های سردار بوکان، شهرداری ارومیه، استقلال اهواز، شاهین ماهشهر، استقلال جنوب نفت، شهدای بابلسر، کاسپین قزوین، شهرداری کاشان، پرسپولیس مشهد، شهرداری بندرعباس و هف سمنان بازی می‌کند.
براساس برنامه ریزی انجام شده نفت و گاز گچساران در هفته اول با شهدای بابلسر، هفته دوم با استقلال جنوب و هفته سوم با شهرداری ارومیه بازی خواهد کرد.
مسابقات فوتبال لیگ دسته دوم کشور در فصل جدید شهریور امسال شروع می‌شود.
شهرستان 120 هزار نفری گچساران در جنوب کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.
خبرنگار: فرزانه شریفی ** انتشار دهنده: سید ولی موسوی نژاد
8143/6110انتهای پیام /*


درباره gohari