خانه / Uncategorized / دوچرخه سواران برتر رشته کورسی گیلان مشخص شدند

دوچرخه سواران برتر رشته کورسی گیلان مشخص شدندبه گزارش خبرنگار ایرنا ، در این دوره از رقابت ها ، 50 نفر از زبده ترین دوچرخه سواران رشته کورسی از شهرهای مختلف گیلان در سه رده سنی در رشت با هم به رقابت پرداختند.
در پایان این رقابت ها و در رده سنی جوانان ، علی لاجی زاد از رشت مقام قهرمانی را کسب کرد ، میلاد بخشی زاد از بندرانزلی دوم شد و نیما مسافر از لنگرود در رتبه سوم قرار گرفت.
همچنین در پایان رقابت های رده سنی بزرگسالان، وحید آذریان از صومعه سرا عنوان نخست دوچرخه سواری رشته کورسی گیلان را به خود اختصاص داد، محمود بهزادی از تنکابن مقام دوم را کسب کرد و امین زمانی از رودسر سوم شد.
در رقابت های رده سنی پیشکسوتان نیز، شهریار صنعتی از لاهیجان مقام اول مسابقات دوچرخه سواری رشته کورسی گیلان را تصاحب کرد، هوشنگ امینی از لاهیجان دوم شد و محمد بخشی زاد از بندرانزلی در مکان سوم قرار گرفت.
در پایان از سوی مسئولان هیات دوچرخه سواری استان گیلان به نفرات برتر مسابقات دوچرخه سواری کورسی این استان لوح و جوایزی اهداء شد.
در استان گیلان بیش از 200 ورزشکار به صورت سازمان یافته در رشته ورزشی دوچرخه سواری ، در دو بخش بانوان و آقایان و در رده های سنی مختلف فعالیت دارند.
خبرنگار: حسین مجرد**انتشار دهنده: بابایی
7285 /6030انتهای پیام /*


درباره gohari