خانه / Uncategorized / رئیس اداره ورزش و جوانان دماوند: ورزش های همگانی در شهرستان 50 درصد رشد داشته است

رئیس اداره ورزش و جوانان دماوند: ورزش های همگانی در شهرستان 50 درصد رشد داشته استامید قمی روز چهارشنبه در حاشیه همایش پیاده روی بانوان شهرستان که به مناسب سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) از میدان معلم شهر دماوند تا ورزشگاه تختی برگزار شد، اظهار کرد: امسال یکی از مهم ترین اهداف وزارت ورزش و جوانان برگزاری ورزش های همگانی است که ما نیز در این راستا سعی داریم تمامی رشته های ورزشی شهرستان را به سمت همگانی شدن سوق دهیم.
وی به همایش پیاده روی بانوان که به همت امور بانوان فرمانداری و هیات ورزش های همگانی اداره ورزش و جوانان در شهرستان دماوند برگزار شد، اشاره کرد و افزود : در این همایش 250 مادر و فرزند شرکت کردند و در پایان از 20 پیشکسوت ورزش بانوان شهرستان و کسانی که در مسابقات ورزشی مختلف موفق به کسب مدال شدند، تجلیل شد.
این مقام مسئول با تاکید بر حضور زنان در ورزش های همگانی، گفت: زنان نیمی از جمعیت کشور را تشکیل می دهند و بخاطر رسالت تربیت فرزندان سلامت جسمی و روانی مادران در جامعه بسیار مهم است.
وی ادامه داد: توجه ویژه به سلامت زنان و نیز فرهنگ سازی آن در بین بانوان جامعه باید مورد توجه وبستر سازی شود و برای سلامتی و نشاط بانوان ورزش همگانی بهترین مورد است.
قمی ادامه داد: در سال 96 پیشرفت مطلوبی در برگزاری ورزش های همگانی داشتیم بگونه ایی که نسبت به سال گذشته فعالیت همگانی 50 درصد رشد داشته است.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند بیان کرد: در نظر داریم به منظور گسترش نشاط و شادابی در شهرستان در هر مناسبتی یک فعالیت و یا ورزش همگانی را برگزار کنیم.
قمی در خصوص برنامه های آینده این نهاد ورزشی، عنوان کرد: برگزاری جشن بادباک ها در روز فردا پنج شنبه 2 شهریور و مسابقات دوچرخه سواری برای نوجوانان و جوانان روز جمعه 3 شهریور که اولین مسابقه رسمی دوچرخه سواری در شهرستان می باشد، برگزار خواهد شد.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: الهام حیدری انتشاردهنده:موسی فعالیان
تهرام/7246/ 1539انتهای پیام /*


درباره gohari