خانه / Uncategorized / سلطانی فر: روند پرداخت وام ازدواج تا پایان شهریور ادامه دارد/ تکذیب تغییرات در باشگاه استقلال

سلطانی فر: روند پرداخت وام ازدواج تا پایان شهریور ادامه دارد/ تکذیب تغییرات در باشگاه استقلالبه گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، مسعود سلطانی فر روز چهارشنبه پس از پایان جلسه هیات دولت و در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره اینکه چه مواردی را برای ارائه به هیات دولت در نظر دارید، پاسخ داد: با توجه وجود مشکلات در بخش ورزش و جوانان دستورات زیادی داریم که بایستی تقدیم دولت کنیم.
وی به موضوع تغییرات در اساسنامه های برخی فدراسیون ها و همچنین کمیته ملی المپیک اشاره کرد و ادامه داد: یک سری اصلاحاتی وجود دارد که بایستی در بنیان ها و ساختارها ایجاد شود.
وزیر ورزش و جوانان افزود: مورد به مورد بایستی این اصلاحات را انجام بدهیم و برای اینکه بتوانیم بر اساس اسناد بالادستی مصوبات مراجع قانونگذاری یعنی دولت و مجلس را بگیریم، این اصلاحات را به مرور تقدیم خواهیم کرد.
سلطانی فر در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری درباره اینکه گفته می شود که مدیرعامل استقلال در جلسات شرکت نمی کند و قرار است تغییراتی در این باشگاه صورت بگیرد، آیا شما آن را تایید می کنید، گفت: تکذیب می کنم.
وی در پاسخ به سوالی در خصوص وام ازدواج نیز گفت: شبکه بانکی در مورد وام ازدواج از ابتدای مرداد ماه به خوبی عمل می کنند و تعداد وام های پرداختی در همین مدت از مرز 250 هزار وام گذشته است و این روند تا پایان شهریور ماه با همین قوت و قدرت ادامه خواهد داشت.
وزیر وزرش و جوانان ادامه داد: دوستان بانک مرکزی قول داده اند این روند تا پایان شهریور ماه از جهت پرداخت وام ها بروز رسانی شود.
سلطانی فر افزود: با توجه به این که در این زمینه الزام قانونی وجود دارد تلاش می شود تعداد کسانی که در صف انتظار دریافت وام هستند بیشتر از 50 یا 60 هزار نفر نباشد تا سیستم بانکی بتواند آن را پرداخت کند.
وی به میزان وام ازدواج پرداختی در سال های گذشته اشاره و اظهار کرد: میزان وام ازدواج که در سال 92 پرداخت شد مجموعا دو هزار و 900 میلیارد بود که در سال 95 به 9 هزار و 800 میلیارد تومان افزایش پیدا کرد و امیدوار هستیم این رقم باز هم افزایش پیدا کند.
سیام**9314**
خبرنگار: داود توسلی**انتشار: کتایون لامع زادهانتهای پیام /*


درباره gohari