خانه / Uncategorized / ورزشکار کرمانشاهی مدال نقره مسابقات تیروکمان دانشجویان جهان را کسب کرد

ورزشکار کرمانشاهی مدال نقره مسابقات تیروکمان دانشجویان جهان را کسب کردبه گزارش خبرنگار ایرنا، فینال رقابت های تیراندازی با کمان دانشجویان جهان صبح امروز (چهارشنبه) برگزار شد و تیم سه نفره ایران متشکل از میلاد رشیدی، یاسر عمویی و امید طاهری به مصاف تیم روسیه رفت.
در این مسابقه کمانداران ایران به سرگروهی رشیدی ورزشکار کرمانشاهی در دیداری نزدیک با حساب ‘232 بر 227’ نتیجه را به حریف واگذار و به عنوان نایب قهرمانی بسنده کرد.
تیم ملی تیروکمان دانشجویان ایران پیش از صعود به مرحله نهایی به ترتیب موفق به شکست آلمان، ترکیه و کره جنوبی شده بود.
تیم کشورمان در اولین مسابقه خود 213 بر 203 مقابل تیم آلمان صاحب برتری شد و در مسابقه دوم نیز 223 بر 217 از سد ترکیه عبور کرد.
کمانداران ایران در مسابقه سوم برابر تیم قدرتمند کره جنوبی ایستادند که این دیدار در پایان با نتیجه مساوی 222 بر 222 به پایان رسید تا تکلیف پیروز این میدان در تیر طلایی مشخص شود.
در مرحله تیر طلایی نیز تیم ایران توانست با حساب 29 بر 28 صاحب برتری شده و راهی دیدار فینال شود که در نهایت با قبول شکست برابر روسیه، کمانداران ایران به مدال نقره بسنده کردند.
پس از تیم های روسیه و ایران که قهرمان و نایب قهرمان شدند، کره جنوبی در رده سوم ایستاد و مکزیک نیز مقام چهارم را به خود اختصاص داد.
میلاد رشیدی ورزشکار کرمانشاهی تیروکمان ایران در رقاتبت های انفرادی نیز حضور داشت که با یک پیروزی مقابل ونزوئلا و یک شکست مقابل فرانسه از رقابت ها کنار رفت.
بیست و نهمین دوره مسابقات دانشجویان جهان تا هشتم شهریور در رشته های مختلف به میزبانی چین تایپه ادامه خواهد داشت.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان کرمانشاه http://www.irna.ir/kermanshah و کانال تلگرام به آدرس irnakermanshah@ منتشر خواهد شد.
8066/7458 خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولویانتهای پیام /*


درباره gohari