خانه / Uncategorized / پیروزی مردان و شکست زنان گلبالیست ایران در دومین روز رقابت های آسیایی

پیروزی مردان و شکست زنان گلبالیست ایران در دومین روز رقابت های آسیاییبه گزارش روز چهارشنبه ایرنا از فدراسیون نابینایان و کم بینایان،مردان گلبالیست کشورمان در این مسابقه با نمایشی دلپذیر تایلند را مقهور هنرنمایی خود کرده و با گلهای محمد سرنجی(6 بار)،جواد شیردل(3 بار)، محسن جلیلوند(2 بار) و میلاد سوری و محمد منصوری هر کدام یک بار جشنواره ای از گل به راه انداخته و دومین برد متوالی خود را بدست آورند.
تیم ملی گلبال مردان که در اولین دیدار خود با حساب 10 بر صفر قزاقستان را مغلوب کرده بود فردا در مسابقه سوم به مصاف کره جنوبی می رود.
***یک شکست و یک تساوی برای تیم ملی گلبال بانوان
تیم ملی گلبال بانوان کشورمان در سومین دیدار خود در چارچوب مسابقات گلبال قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در بانکوک مقابل استرالیا به تساوی 5 بر 5 رسید.
سمیرا جلیلوند در این مسابقه هر 5 گل تیم کشورمان را به ثمر رساند.تیم کشورمان در این بازی از ابتدا با ترکیب زهره مظاهری،سمیرا جلیلوند و طیبه استکی به میدان رفت.
بانوان گلبالیست ایران امروز همچنین در چهارمین دیدار به مصاف کره جنوبی رفتند که این بازی با نتیجه 6 بر 5 به سود کره ای ها به پایان رسید.
هر 5 گل تیم کشورمان در مقابل کره جنوبی را نیز ‘سمیرا جلیلوند’ به ثمر رساند.
گفتنی است تیم ملی گلبال بانوان کشورمان در دو مسابقه قبلی خود مغلوب چین و ژاپن شده بود.
***حضور 2 داور بین المللی کشورمان در مسابقات گلبال قهرمانی آسیا و اقیانوسیه
دو داور بین المللی کشورمان در مسابقات گلبال قهرمانی آسیا و اقیانوسیه(انتخابی جام جهانی سوئد) که در شهر بانکوک پایتخت تایلند در جریان است حضوری فعال دارند.رضا دهقان و فریبا محمدی به عنوان داوران بین المللی کشورمان قضاوت برخی از مسابقات مهم این رقابتها را عهده دار هستند.
این 2 داور از سوی فدراسیون جهانی برای قضاوت در مسابقات گلبال قهرمانی آسیا و اقیانوسیه دعوت شده اند.
در مسابقات بخش مردان تیم های ایران، کره جنوبی، ژاپن، چین، عراق، تایلند، استرالیا و قزاقستان و در بخش بانوان شش تیم ایران، ژاپن، چین، کره جنوبی، استرالیا و تایلند حضور دارند.
مسابقات گلبال قهرمانی آسیا و اقیانوسیه انتخابی جام جهانی از روز دوشنبه 30 مرداد آغاز شده و چهارم شهریور ماه با توزیع مدال ها خاتمه می یابد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزشی ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی** 1293** 1701
تنظیم :محمد طاهری* انتشار: حمید قدیمیانتهای پیام /*


درباره gohari