خانه / Uncategorized / برای استفاده از اومانیا و مطهری در بازی برابر استقلال خوزستان مشکلی نداریم

برای استفاده از اومانیا و مطهری در بازی برابر استقلال خوزستان مشکلی نداریمبه گزارش ایرنا، حسین پاشایی روز پنج شنبه درجمع خبرنگاران افزود:در این بازی در صورت صلاحدید تارتار(سرمربی) اومانیا و مطهری باتوجه به آمادگی بدنی لازم می توانند در ترکیب 11 نفره تیم پارس جنوبی جم برای رویارویی با تیم خوزستانی قرار گیرند که با توجه به ظرفیت های فراوان این دو بازیکن می توانیم به درخشش آنها در بازی امیدوار باشیم.
وی بیان کرد: در هفته پنجم بازی ها در دیدار برابر استقلال خوزستان کار بسیار سختی را پیش رو داریم ولی با این حال برای برد می جنگیم.
مربی پارس جنوبی جم افزود: تیم استقلال در این چند سال نتیجه های درخشانی داشته و در مسابقات جام باشگاه های آسیا نیز حضور پیدا کرده است که همین امر باعث شده تا برابر آنها بازی سختی داشته باشیم.
وی بیان کرد: با این وجود تیم فوتبال پارس جنوبی نیز مصمم و با اراده برابر آنها ظاهر می شود تا روند صعودی خود در لیگ برتر فوتبال کشور را همچنان حفظ کند.
پاشایی افزود: در تلاش هستیم با یک بازی قابل قبول بتوانیم با برد برابر استقلال خوزستان سه امتیاز حساس این دیدار را برای هواداران پرشور خود به ارمغان بیاوریم.
وی ادامه داد: برای این بازی سه بازیکن تیم با مصدومیت جزیی روبرو هستند که امیدواریم مشکل آنها برای این بازی حساس برطرف شود.
مربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم افزود: پارس جنوبی جم به دلیل بازی عقب افتاده پرسپولیس تهران با یک امتیاز از بازی برابر استقلال خوزستان نیز می تواند به صدر جدول صعود کند.
پاشایی عنوان کرد: امیدواریم در این فصل بعنوان نخستین فصل حضور خود در مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور سهمیه مسابقات جام باشگاه های آسیا را کسب کنیم.
پارس جنوبی جم با 10 امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به پرسپولیس در رده دوم لیگ برتر فوتبال کشور قرار دارد.
7212/6045**خبرنگار: عبدالصمد شهریاری**انتشار دهنده: اکبر اقبال مجردانتهای پیام /*


درباره gohari