خانه / Uncategorized / برتری تیم فوتبال نوجوانان شهرداری رشت برابر آبکنار

برتری تیم فوتبال نوجوانان شهرداری رشت برابر آبکناربه گزارش خبرنگار ایرنا ، تیم فوتبال نوجوانان شهرداری رشت عصر چهارشنبه در این دیدار موفق شد با نتیجه سه بر صفر برابر تیم اتحاد آبکنار پیروز شود.
در جریان این مسابقه از هفته سوم این رقابت ها تیم فوتبال نوجوانان شهرداری رشت برتر از حریف خود ظاهر شد و توانست با به ثمر رساندن سه گل، علاوه بر کسب هر سه امتیاز این بازی، سومین پیروزی متوالی خود را در این رقابت ها جشن بگیرد.
تیم فوتبال نوجوانان شهرداری رشت که در دو بازی قبلی خود نیز به پیروزی رسیده بود، در این دیدار نیز بر بازی تسلط کاملی داشت و با برتری در این دیدار، همچنان صدرنشین این مسابقات باقی ماند.
همچنین در دیگر دیدار برگزار شده از هفته سوم رقابت های فوتبال لیگ برتر نوجوانان گیلان ، تیم آینده سازان سیاهکل با نتیجه 2 بر یک توانست تیم فوتبال نوجوانان شهرداری فومن را شکست دهد.
در جدول رده بندی این رقابت ها ، تیم های فوتبال نوجوانان شهرداری رشت ، پرسپولیس رشت و فراز لاهیجان با کسب 9 امتیاز به ترتیب در رتبه های اول تا سوم قرار دارند.
رقابت های فوتبال لیگ برتر نوجوانان باشگاه های استان گیلان، 12 تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم رقابت می کنند.
در استان گیلان بیش از 27 هزار ورزشکار سازمان یافته ، در رشته ورزشی فوتبال ، در دو بخش بانوان و آقایان و در رده های سنی مختلف فعالیت دارند.
**
مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان روز پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: مرحله سوم رقابت های فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور قرعه کشی شد که طبق قرعه، تیم های هم استانی سپیدرود و ملوان باید به مصاف هم بروند.
علیرضا وهابی افزود: با توجه به اینکه تیم های سپیدرود و ملوان هم استانی هستند و بازی این دو تیم نیز از حساسیت ویژه ای برخوردار است، این دیدار یکی از بازی های مهم و حساس مرحله سوم رقابت های جام حذفی کشور محسوب می شود.
وی ادامه داد: همچنین تیم فوتبال داماش گیلان دیگر نماینده استان گیلان در رقابت های جام حذفی، در مرحله سوم این مسابقات باید به مصاف تیم فوتبال سیراف کنگان برود.
مسئول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان خاطرنشان کرد: طبق قرعه کشی انجام شده، در دیدار تیم های سپیدرود و ملوان انزلی، تیم سپیدرود میزبان است و در دیدار داماش با کنگان نیز ، تیم داماش میزبان این مسابقه خواهد بود.
وهابی اضافه کرد: مرحله سوم رقابت های فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور با حضور 32 تیم و طی روزهای 16 الی 18 شهریورماه جاری برگزار می شود.
وی خاطرنشان کرد: تیم فوتبال داماش گیلان برای صعود به مرحله سوم مسابقات جام حذفی به ترتیب برابر تیم های دخانیات رشت و سولدوز نقده به برتری رسید و تیم ملوان نیز باید به مصاف ماشین سازی می رفت که با انصراف این تیم، ملوان به مرحله سوم مسابقات جام حذفی صعود کرد.
وی یادآور شد: تیم فوتبال سپیدرود رشت که در رقابت های لیگ برتر حضور دارد، به همراه سایر تیم های این لیگ از مرحله سوم در رقابت های جام حذفی حضور یافته اند و باید اولین دیدار خود را در این رقابت ها برگزار کنند.
خبرنگار: حسین مجرد**انتشار دهنده: بابایی
7285 / 6030/انتهای پیام /*


درباره gohari