خانه / Uncategorized / نماینده ایران در وزنه برداری دانشجویان جهان از کسب مدال بازماند

نماینده ایران در وزنه برداری دانشجویان جهان از کسب مدال بازماندبه گزارش خبرنگار اعزامی ؛ محمد زارعی با ثبت رکورد 165 یک ضرب، 196 دوضرب و مجموع 361 کیلوگرم هفتم شد .
زارعی در میان قهرمان نامداری از جمله آریماس دیدبالیز برنده مدال برنز المپیک ریو، آرتم اوکولوف قهرمان 2015 جهان در دسته 85 کیلوگرم از لیتوانی و رستم سیبای قهرمان آسیا از قزاقستان رقابت خود را آغاز کرد.
وی در حرکت یکضرب با وزنه 160 کیلوگرم شروع کرد که به راحتی وزنه را بالای سر برد و در حرکت دوم هم توانست وزنه 165 کیلویی را بالای سر ببرد. اما در در حرکت سوم مقابل وزنه 168 کیلویی ناکام ماند تا با 165 کیلوگرم به کار خود در یک ضرب پایان دهد و ششم شود.
آریماس دیدبالیز دارنده مدال برنز المپیک ریو از لیتوانی با 175 کیلوگرم نفر نخست یک ضرب بود.
این بازی ها از 28مردادماه و با حضور بیش از هفت هزار و 700 دانشجو از 141 کشور در 22 رشته در چین تایپه جریان دارد که ورزشکاران ایران در پنج روز گذشته و در سه رشته شمشیربازی ،تیرو کمان و تکواندو 11مدال (2 نشان طلا ،2 نقره و 7 برنز) کسب کردند.
کاروان ورزشی ایران نیز با 18 دختر و 44 پسر دانشجو در هشت رشته ورزشی جودو، تیراندازی باکمان، شمشیربازی، تکواندو، والیبال، وزنه برداری، ووشو و بدمینتون مسابقه می دهد.
نمایندگان ایران در بیست و هشتمین دوره یونیورسیاد دانشجویی جهان با 84 ورزشکار و کسب هفت طلا ، 2 نقره و 6 برنز در جایگاه نهم جدول توزیع مدال ها قرار گرفته بودند.
این رقابت ها هشتم شهریور ماه امسال پایان می یابد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**9250**1828
خبرنگار:خدیجه روزبهانی * انتشار: مرضیه فاتحیانتهای پیام /*


درباره gohari