خانه / Uncategorized / تعطیلی سه روزه تمرین های تیم فوتبال پارس جنوبی جم

تعطیلی سه روزه تمرین های تیم فوتبال پارس جنوبی جمبه گزارش ایرنا، بهرام رضائیان روز جمعه در جمع خبرنگاران افزود: تیم پارس جنوبی پس از کسب سه امتیاز ارزشمند از بازی خارج خانه برابر استقلال خوزستان، سه روز استراحت دارد و پس از آن تمرین ها از روز دوشنبه از سرگرفته می شود.
وی بیان کرد: پس از کسب برد در بازی هفته پنجم با وجود یک بازی بیشتر نسبت به پرسپولیس تهران بطور موقت صدرنشین لیگ برتر شدیم که این مهم در سایه تلاش های خستگی ناپذیر مجموعه تیم حاصل شده و امیدواریم بتوانیم همچنان این روند را تداوم ببخشیم.
رضائیان ادامه داد: لیگ برتر نیز پس از برگزاری هفته پنجم برای برگزاری دیدارهای تیم ملی فوتبال با کره جنوبی و سوریه در مقدماتی جام جهانی 2018 و سپس برگزاری مرحله سوم جام حذفی به مدت سه هفته تعطیل شده که در این فرصت سعی می کنیم با برگزاری دیدارهای تدارکاتی آمادگی خود را حفظ کنیم.
وی گفت: در این ارتباط با چند تیم برای بازی تدارکاتی رایزنی هایی صورت گرفته اما هنوز رقیب قطعی این تیم برای دیدار دوستانه مشخص نشده است.
رضائیان در ارتباط با وضیت 2 لژیونر تیم پارس جنوبی جم نیز یادآور شد: مایکل اومانیا برای شرکت در دیدار کاستاریکا مقابل آمریکا در مقدماتی جام جهانی 2018 به کشورش بازمی‌گردد و آلویس نانگ نیز مرخصی از مسئولان تیم گرفته است.
تیم فوتبال پارس جنوبی اکنون با 13 امتیاز و یک بازی بیشتر نسبت به تیم پرسپولیس تهران در بطور موقت صدرنشین لیگ برتر فوتبال کشور است.
7212/6043**
خبرنگار: عبدالصمد شهریاری** انتشاردهنده: خدانظرخواجهانتهای پیام /*


درباره gohari