خانه / Uncategorized / وزنه بردار کردستانی به آخرین اردوی تیم ملی جانبازان و معلولان دعوت شد

وزنه بردار کردستانی به آخرین اردوی تیم ملی جانبازان و معلولان دعوت شدرئیس اداره ورزش و جوانان کامیاران گفت: برای شرکت در رقابت های قهرمانی جهان (مکزیک – 2017 ) 19 ورزشکار برای حضور در ششمین و آخرین مرحله از تمرینات آماده سازی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولان به اردو فرا خوانده شده اند.
رضا باجلانی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه این اردو، متصل به اعزام تیم ملی وزنه برداری به این رقابت ها است، افزود: این اردو از روز شنبه چهارم شهریور در محل کمپ تیم های ملی برگزار می شود.
به گفته وی، ورزشکاران حاضر در اردو برای شرکت در رقابت های قهرمانی جهان مکزیک در 2 گروه بزرگسالان و جوانان آماده می شوند.
به گزارش ایرنا، در گروه سنی جوانان علیرضا ایزدی(کرمانشاه)، محمد امین ساکت(تهران)، امیر بخشی(اصفهان)، معین احمدی (کردستان – کامیاران)، محمدرضا رجبی (قزوین)، محسن بختیار(گیلان) به اردو دعوت شدند.
این ورزشکاران زیر نظر کادر فنی متشکل از علی اصغر رواسی به عنوان سرمربی، علی فخرآور، سید محمدرضا میرشفیعی و محمد جواد رازی به عنوان مربی تمرینات خود را انجام می دهند و محمد امامیان نیز سرپرستی این اردو را بر عهده دارد.
اردوی متصل به اعزام تیم ملی وزنه برداری به مدت دو هفته در محل ورزشگاه کارخانه الیاف برگزار و پس از آن دو هفته پایانی، تمرینات در محل کمپ تیم های ملی جانبازان و معلولان ادامه خواهد داشت.
تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولان کشورمان چهارم مهر ماه برای حضور در رقابت های قهرمانی جهان عازم مکزیک خواهد شد.
کامیاران در 65 کیلومتری جنوب سنندج واقع شده است.
خبرنگار: ژاله گرگانی ** انتشار دهنده: مجید سلیمانی
7349/9102
**آگاهی از آخرین اخبار استان کردستان در کانال زیر:
@IRNASANANDAJ
https://telegram.me/joinchat/DHygAj7hzZXSBJmWuX3Bvgانتهای پیام /*


درباره gohari