خانه / Uncategorized / گلبال قهرمانی آسیا/پیروزی تیم های مردان و زنان ایران مقابل کره و تایلند

گلبال قهرمانی آسیا/پیروزی تیم های مردان و زنان ایران مقابل کره و تایلندبه گزارش ایرنا از کمیته ملی پارالمپیک، ملی پوشان گلبال مردان ایران در سومین دیدار خود در چارچوب مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه برابر کره جنوبی قرار گرفتند و با نتیجه 13 بر 7 این تیم را شکست دادند. تیم ملی بانوان نیز در پنجمین مسابقه خود برابر تایلند 8 بر 2 پیروز شد.
تیم ملی مردان ایران در مرحله یک چهارم نهایی و تیم ملی بانوان در مرحله نیمه نهایی فردا رقابت خواهند کرد.
تیم ملی گلبال بانوان ایران در بازی های قبلی خود مقابل چین و ژاپن شکست خورد و برابر استرالیا مساوی کرد و امروز هم با شکست تایلند نخستین پیروزی خود را کسب کرد و فردا در مرحله نیمه نهایی رقابت می کند.
تیم ملی گلبال مردان نیز پس از پیروزی برابر قزاقستان و تایلند امروز مقابل تیم کره جنوبی به برتری رسید تا در مرحله یک چهارم نهایی برابر عراق قرار گیرد.
در مسابقات بخش مردان تیم های ایران، کره جنوبی، ژاپن، چین، عراق، تایلند، استرالیا و قزاقستان و در بخش بانوان شش تیم ایران، ژاپن، چین، کره جنوبی، استرالیا و تایلند حضور دارند.
مسابقات بانوان به صورت دوره ای برگزار می شود و رقابت مردان در دو گروه انجام خواهد شد که تیم ملی ایران در گروه B با تیم های قزاقستان، تایلند و کره جنوبی قرار دارد و در گروه A نیز تیم های ژاپن، چین، عراق و استرالیا قرار دارند.
در پایان این مسابقات به دو تیم گلبال مردان و به تیم قهرمان بانوان سهمیه حضور در رقابت های قهرمانی جهان داده می شود.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**1067**1418
تنظیم: رضا رمضانی ** اننشار: مریم برزآبادیانتهای پیام /*


درباره gohari