خانه / Uncategorized / یونیورسیاد 2017/ ووشوکاران ایران حریفان خود را شناختند

یونیورسیاد 2017/ ووشوکاران ایران حریفان خود را شناختندبه گزارش خبرنگار ایرنا، تیم ووشوی ایران به منظور حضور در یونیورسیاد 2017 در چین تایپه حضور دارد.
بر اساس قرعه کشی انجام شده٬ «آرزو سلیمی» تنها سانداکار بانوی ایران در یونیورسیاد در اولین مبارزه وزن منهای 52 کیلوگرم به مصاف «پالینا کاژینا»از بلاروس می رود.
در ساندای مردان «عرفان آهنگریان» در منهای 60 کیلوگرم» با «یوسف ودیانتو» از اندونزی مصاف می دهد و در وزن منهای 70 کیلوگرم«جعفر شیرزاد» پس از استراحت در دور نخست با برنده جدال چین تایپه و روسیه روبرو خواهد شد.
در وزن منهای 80 کیلوگرم «حمیدرضا لادور» در مبارزه ای دشوار با «باتیر کازاناتوف» از روسیه روبرو می شود.
رقابت های ووشوی یونیورسیاد از فردا (شنبه) آغاز می شود و چهار روز ادامه دارد. عرفان آهنگریان تنها سانداکار روز نخست ایران است که به میدان می رود.
ووشو برای نخستین بار است که در بازیهای یونیورسیاد دانشجویان جهان حضور دارد.
بیست و نهمین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان از 28 مرداد تا هشتم شهریور در چین تایپه برگزار می شود. در این بازی ها 7 هزار و 700 دانشجو از 141 کشور در 21 رشته ورزشی با یکدیگر رقابت می کنند.
کاروان ورزشی دانشجویان ایران با 62 ورزشکار دختر و پسر در این رقابت ها شرکت کرده که تاکنون با کسب 2 طلا ،3 نقره و 8 برنز جایگاه شانزدهم جدول را در اختیار دارد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**9029** 1418
خبرنگار: خدیجه روزبهانی ** انتشار: مریم برزآبادیانتهای پیام /*


درباره gohari