خانه / Uncategorized / تشریح برنامه های ورزش اسکیت از زبان رئیس فدراسیون

تشریح برنامه های ورزش اسکیت از زبان رئیس فدراسیون«بهمن محمد رضایی» روز شنبه در گفت و گو اختصاصی با خبرنگار ایرنا،افزود: اعزام تیم های اسکیت سرعت، اگرسیو ( حرکات نمایشی روی صفحه یو شکل) و فری استایل ( عبور از موانع با اسکیت ) به رقابت های جهانی نانجینگ چین را در دستور کار داریم و به دعوت فدراسیون جهانی اسکیت نیز «مجید هنرجو» نایب رئیس فدراسیون را به رقابت های دانشجویان جهان در تایون اعزام کرده ایم که وی نیزبه عنوان سر دارو در حال فعالیت است.
رقابت‌های جهانی اسکیت 19 تا 28 شهریور ماه در شهر نانجینگ چین برگزار خواهد شد.
وی گفت: برگزاری رقابت های قهرمانی کشور در همه رده های سنی و بخش های مختلف اسکیت نیز برنامه ریزی شده است تا در ادامه ماه های آینده در دستور کار قرار گیرد . همچنین رقابت های لیگ را همزمان با 25 شهریور ماه روز تکریم از بازنشستگان با حضور مسئولان و پیشکسوتان ورزش در مجموعه ورزشگاه آزادی برگزار خواهیم کرد تا از پیشکسوتان این رشته نیز تجلیل شود.
رئیس فدراسیون اسکیت در ادامه به برگزاری کلاس های آموزشی اشاره کرد و گفت: دوره های مربی گیری و داوری در حال برگزاری است و 16 شهریور ماه نیز رقابت های اسکیت در ایلام برگزار می شود، 21 تا 24 شهریور ماه نیز رقابت های اسکیت هاکی مردان را در برنامه داریم .
محمد رضایی درباره استعفای اعضای کادر فنی تیم های ملی اسکیت نیز گفت: این استعفاء هماهنگ شده بود. به عبارتی از آنجا که دوست نداریم دوستان در فدراسیون اسکیت دو شغله باشند، 10 روز پیش از استعفا «کاوه صدقی» سرمربی سابق تیم ملی، وی را به عنوان عضو هیات رئیسه فدراسیون انتخاب کردم. زیرا صدقی به جزء سرمربیگری تیم ملی، ریاست انجمن اسکیت روی یخ و عضویت در هیات رئیسه را برعهده داشت و برای دوری از هرگونه حاشیه سازی در خصوص چند شغله ها، صلاح به استعفای وی از سرمربیگری تیم ملی بود که ایشان نیز با روی گشاده پذیرفت.
کاوه صدقی سرمربی تیم‌های ملی اسکیت هاکی، محمد مهدویان کاپیتان اول و مربی تیم ملی بزرگسالان، پیام دستیار مدیر تیم‌های ملی اسکیت هاکی و محمود رضا مهدویان مربی بدنساز تیم ملی بزرگسالان چندی پیش با ارسال نامه ای به ریاست فدراسیون استعفای جمعی خود را اعلام کردند که مورد موافقت نیز قرار گرفت.
رئیس فدراسیون اسکیت با تاکید بر اینکه از «محمودرضا مهدویان » و دیگر اعضای کادر سابق تیم ملی اسکیت استفاده خواهد کرد، افزود: «فرهاد مهدویان»، «احسان حبیب آبادی» و «محمد رضا ریاحی» مربیان جدید تیم های ملی اسکیت هستند که البته فعلا ابلاغی به آنان داده نشده است. زیرا برای صدور ابلاغ فرایند اداری باید طی شود که پس از طی این مراحل ابلاغ رسمی انجام خواهد شد.
محمد رضایی درخصوص برنامه ریزی فدراسیون برای رقابت های آسیایی 2018 جاکارتا اندونزی گفت: چند روز گذشته مشخص شد که در دو رشته سرعت و بورد در این رقابت ها حضور داریم و مسوول روابط بین الملل فدراسیون در حال پیگیری برای گرفتن برنامه مسابقات است تا در این خصوص برنامه ریزی های لازم انجام شود. البته از آنجا که کسب مدال هدف فدراسیون در رقابت های جاکارتا است، جذب مربی خارجی و استفاده از بهترین های این رشته در دستور کار فدراسیون قرار دارد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید
ورزشی**9029** 1701
خبرنگار: محمد مهدی موذن** انتشار: حمید قدیمیانتهای پیام /*


درباره gohari