خانه / Uncategorized / عضو هیات مدیره باشگاه استقلال: ابهامات در جلسه هیات مدیره روشن می شود

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال: ابهامات در جلسه هیات مدیره روشن می شودزمانی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در خصوص گمانه زنی استعفای «محمد حسین قریب» رئیس هیات میره باشگاه استقلال، افزود: این موضوعی است که من هم از رسانه ها شنیدم، ولی در جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال که به زودی برگزار می شود، در صورت حضور آقای قریب این شایعات پایان خواهد یافت. البته اگر این غیبت ادامه دار باشد، در این باره تصمیم گیری می شود.
در مجمع انتخاباتی سوم تیرماه 96 باشگاه استقلال محمد حسین قریب، سیدرضا افتخاری، جواد قراب، اکبر عباسی ملکی و حسن زمانی به عنوان اعضای هیات مدیره معرفی شدند. اما قریب پس از اینکه به عنوان رئیس هیات مدیره معرفی شد، درخواست های خود را برای همکاری با این باشگاه اعلام کرد که باتوجه به عملی نشدن این درخواست ها در جلسات هیات مدیره باشگاه به بهانه های مختلف شرکت نکرد تا شایعه جدایی وی قوت بگیرد.
همچنین شنیده می شود قریب امروز استعفای رسمی خود را همراه با گزارشی درباره راهکارهای برون رفت استقلال از این شرایط به «مسعود سلطانی فر» وزیر ورزش و جوانان ارائه می‌دهد.
زمانی درباره اینکه آیا باشگاه استقلال به «علیرضا منصوریان» سرمربی تیم برای نتایج ضعیف آبی پوشان در رقابت های لیگ برتر تا نیم فصل زمان داده است؟ اظهار داشت: پاسخ به این سوال نیز منوط به خروجی جلسه هیات مدیره است که پس از برگزاری آن ابهامات رفع خواهد شد.
تیم فوتبال استقلال تهران در هفدهمین دوره رقابت های لیگ برتر با کسب سه شکست، یک پیروزی و یک تساوی در حالی با چهار امتیاز در رده پانزده قرار دارد که تنها موفق به یکبار گلزنی شده است.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید
ورزشی**9029**1368
خبرنگار: محمد مهدی موذن**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


درباره gohari