خانه / Uncategorized / مالزی پرچم 8 کشور را اشتباه نشان داد

مالزی پرچم 8 کشور را اشتباه نشان دادبه گزارش ایرنا، برخی از رسانه های منطقه روز شنبه با انتشار تصاویری که در آن پرچم 8 کشور با یکدیگر جابجا شده است، نوشتند که مالزی جدای از نوع عملکرد خود در این مسابقات، از نظر نشان دادن پرچم کشورها عملکرد ضعیفی داشته است.
در تصاویری که در رسانه ها بازتاب یافت، پرچم سنگاپور که در این مسابقات تاکنون پس از مالزی و ویتنام سومین دارنده بیشترین مدال طلا است، با پرچم تایلند جابجا شده است.
از نظر کسب مدال طلا، مالزی با 75، ویتنام با 44، سنگاپور با 42 و تایلند با 38 مدال مدال طلا در رده های اول تا چهارم مسابقات قرار دارند.
اندونزی با 25 مدال طلا، فیلیپین با 15 مدال طلا و کشورهای میانمار و کامبوج هر کدام به ترتیب با 6 و یک مدال طلا دیگر برندگان مدال طلای این مسابقات هستند که در رده های پنجم تا هشتم قرار دارند.
برونئی، لائوس و تیمور شرقی تاکنون در این بازی ها موفق به کسب مدال طلا نشده اند.
به رغم موفقیت مالزی در کسب مدال های طلا، اما اشتباهات غیرعمد به ویژه در خصوص معرفی پرچم ها به یکی از نقاط ضعف مدیریت این بازی ها توسط مالزی تبدیل شده است.
جابجایی پرچم ویتنام با سنگاپور، سنگاپور با تایلند، تایلند با اندونزی، اندونزی با ویتنام و جابجایی پرچم فیلیپین و میانمار با یکدیگر و همچنین لائوس با کامبوج از آشکارترین اشتباهات مالزی است.
تارنمای ‘مادرشیپ’ سنگاپور با انتشار این خبر و نحوه عملکرد مالزی در خصوص معرفی پرچم ها نوشت، در صورتی که فردی در امتحانات چند گزینه ای به صورت تصادفی جواب ها را انتخابات کند، اشتباه کمتری مرتکب می شود.
این تارنما نوشت که این اشتباه نخستین اشتباه بیست و نهمین دوره بازی های جنوب شرق آسیا نیست و پیش از این نیز مالزی پرچم لهستان را به جای پرچم اندونزی چاپ کرده بود.
اندونزی که در خصوص انتشار نادرست پرچم قربانی اشتباه مالزی شده بود، هنگام پوشش خبر آغاز این بازی ها پرچم کاستاریکا را به جای پرچم تایلند بکار برده بود.
آساق**241**1611**انتشاردهنده: رضاپیمان یغماییانتهای پیام /*


درباره gohari