خانه / Uncategorized / کشتی قهرمانی جهان/پیروزی نصیری و حسین خانی در گام نخست؛ شکست یاراحمدی

کشتی قهرمانی جهان/پیروزی نصیری و حسین خانی در گام نخست؛ شکست یاراحمدیبه گزارش ایرنا، رقابت های چهار وزن 65، 70، 74 و 97 کیلوگرم کشتی آزاد قهرمانی جهان امروز (شنبه) از ساعت 12:30 به وقت ایران در سالن «آکواهتلز» شهر پاریس آغاز شد.
در وزن 65 کیلوگرم که 31 نفر به روی باسکول رفته اند، میثم نصیری در دور نخست عبدالرحمن ابراهیم از قطر را 11 بر صفر شکست داد و در دور بعد باید به مصاف آلن گوگایف دارنده مدال نقره جهان از روسیه برود.
در وزن 74 کیلوگرم که 31 نفر حضور دارند، پیمان یاراحمدی دارنده مدال طلای آسیا در دور نخست مقابل خادجیف آزادکار روسی الاصل فرانسه 8 بر 4 شکست خورد و باید منتظر باشد تا در صورت راهیابی این حریف به فینال در جدول شانس مجدد برای کسب مدال برنز به مصاف حریفان برود.
در وزن 70 کیلوگرم، مصطفی حسین خانی در دور نخست ایلمان مختاراف از فرانسه را 10 بر صفر شکست داد و در دور بعد باید با برنده مبارزه «مویزه» از رومانی و «جان» از نیجریه روبرو شود. در این وزن 27 نفر حضور دارند.
جیمز گرین از آمریکا و عمراف از جمهوری آذربایجان در گروه حسین خانی حضور دارند و فرانک چامیزو از ایتالیا، نوروزاف از ازبکستان و یاکوپ گور از ترکیه در پایین جدول حضور دارند.
در روز نخست این رقابت ها حسن یزدانی مدال طلای وزن 86 کیلوگرم را به گردن آویخت و رضا اطری، بهنام احسان پور و یدالله محبی از دور رقابت ها حذف شدند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**1067**1584
خبرنگار: رضا رمضانی*انتشاردهنده:مولویانتهای پیام /*


درباره gohari