خانه / Uncategorized / اوکراین حریف بلندقامتان ایران در نیمه نهایی بازی های دانشجویان جهان شد

اوکراین حریف بلندقامتان ایران در نیمه نهایی بازی های دانشجویان جهان شدتیم والیبال دانشجویان اوکراین در مرحله یک چهارم نهایی برزیل را با نتیجه سه بر یک شکست داد تا حریف ایران در مرحله نیمه نهایی شود.
شاگردان مسعود آرمات در تیم والیبال دانشجویان ایران تاکنون با غلبه بر تیم های والیبال قبرس، امارات، آرژانتین، سوئیس و چک راهی مرحله نیمه نهایی شدند.
والیبال ایران پیشتر در بیست و هشتمین دوره این رقابت ها عنوان پنجم را کسب کرد.
بیست ونهمین دوره بازی های دانشجویان جهان از 28مردادماه و با حضور بیش از هفت هزار و 700 دانشجو از 141 کشور در 22 رشته در چین تایپه جریان دارد که ورزشکاران ایران تاکنون در چهار رشته شمشیربازی ،تیرو کمان ، تکواندو و وزنه برداری 16مدال (4 نشان طلا ،3 نقره و 9 برنز) کسب کردند.
کاروان ورزشی ایران نیز با 18 دختر و 44 پسر دانشجو در هشت رشته ورزشی جودو، تیراندازی باکمان، شمشیربازی، تکواندو، والیبال، وزنه برداری، ووشو و بدمینتون مسابقه می دهد که تاکنون در دررشته جودو مدالی کسب نکرد و تکواندو با مجموع 11مدال بیشترین نشان را برای ایران تصاحب کرد.
نمایندگان ایران در بیست و هشتمین دوره یونیورسیاد دانشجویی جهان با 84 ورزشکار و کسب هفت طلا ، 2 نقره و 6 برنز در جایگاه نهم جدول توزیع مدال ها قرار گرفته بودند.
این رقابت ها هشتم شهریور ماه امسال پایان می یابد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید
ورزشی**9250**1828
خبرنگار:خدیجه روزبهانی انتشاردهنده:علی خورسندیانتهای پیام /*


درباره gohari