خانه / Uncategorized / یونیورسیاد 2017/ تیم بدمینتون دو نفره ایران حذف شد

یونیورسیاد 2017/ تیم بدمینتون دو نفره ایران حذف شدبه گزارش روز یکشنبه فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، در ادامه بازی های دانشجویان جهان و در مسابقات بدمینتون تیم دو نفره دختران ایران با ترکیب ثریا آقایی و سارا دلاوری به مصاف تیم دو نفره فرانسه با ترکیب کلارا هویاکس و ماروا هریائو رفت و با نتیجه 2 بر یک شکست خورد.
در بازی اول دختران ایران 22 بر 20 فرانسه را شکست دادند، در بازی دوم فرانسوی ها 21 بر 14 پیروز شدند تا کار به بازی سوم بکشد. در بازی سوم نیز فرانسوی ها 21 بر 12 بازی را به سود پایان بردند تا تیم دو نفره دختران ایران از گردونه رقابت های یونیورسیاد حذف شود.
پیش از این در مسابقات انفرادی ثریا آقایی در دیدار با هانالینا پیهو از استونی با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسید و راهی دور دوم شد. سارا دلاوری دیگر نماینده ایران در دور نخست به مصاف بریتنی تام از کانادا رفت که با نتیجه 2 بر صفر شکست خورد و از مسابقات حذف شد.
ثریا آقایی پس از این شکست گفت: تیم دو نفره فرانسه در بازی نخست انتظار بازی خوب از نمایندگان ایران را نداشت، در بازی دوم نیز دو تیم تغییر تاکتیک دادند و فرانسه به دلیل تجربه بیشتر موفق به پیروزی شد، در ادامه نیز شانس با نمایندگان ایران همراه نبود و در نهایت شکست خوردیم.
وی افزود: حضور در این بازی ها تجربه خوبی بود و در این دوره از رقابت ها سه بدمینتون باز المپیکی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رقا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بت ها حضور داشتند و این کیفیت رقابت ها را بالا برد. البته امیدوارم در بخش انفرادی با شکست حریفان نتایج خوبی کسب کنیم.
سارا دلاوری دیگر بدمینتون باز دانشجوی ایران در این رقابت ها نیز گفت: بدمینتون از جمله رشته های تخصصی فرانسوی ها است و آن را خیلی با مهارت بازی می کنند و نداشتن تجربه دلیل باخت نمایندگان ایران مقابل این تیم بود.
وی در مورد عملکرد خود در بخش انفرادی بازی‌ ها نیز گفت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: نخستین بازی من با نفر اول کانادا بود که البته چینی الاصل است و مقام‌ های زیادی در مسابقات گرند پری دارد. بازی خوب و پر فشاری را انجام دادیم، ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ما چون تجربه بین المللی کم داشتم، باختم.
بیست و نهمین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان از 28 مرداد ماه با رقابت ورزشکاران در 21 رشته ورزشی آغاز شده و هشت شهریور با معرفی برترین های جهان پایان خواهد یافت.
در حال حاضر کاروان ورزشی ایران با کسب 16 مدال (4 طلا ، سه نقره و 16 برنز ) جایگاه یازدهم جدول رده بندی مدال ها را در اختیار دارد .
برای اگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید
ورزشی **1293
تنظیم کننده: محمد طاهری انتشاردهنده:علی خورسندیانتهای پیام /*


درباره gohari