خانه / Uncategorized / برترین های دوی صحرانوردی و قایقرانی ارتش مشخص شدند

برترین های دوی صحرانوردی و قایقرانی ارتش مشخص شدندبه گزارش روز دوشنبه سازمان تربیت بدنی ارتش، رقابت های دوی صحرانوردی گرامیداشت شهید حججی (مدافع حرم) در دو مسافت چهار و 5/11 کیلومتر با معرفی نفرات برتر برگزار شد.
در دوی چهار کیلومتر جلیل و خلیل ناصری و محمد جعفری به ترتیب اول تا سوم شدند و در دوی 5/11 کیلومتر صیادی، اکبر برزی و مرتضی بیرانوند مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.
در مجموع نتایج، تیم ارتش (الف) به مقام اول دست یافت و تیم های ناجا و ارتش(ب) به ترتیب دوم و سوم شدند.
دوی صحرانوردی از انواع دوهای استقامت است که مورد توجه ارتش جمهوری اسلامی ایران به ویژه در یکان های تکاور، هوابرد، واکنش سریع و دانشگاه های افسری ارتش است.
همچنین رقابت های قهرمانی قایقرانی ارتش با حضور پنج تیم در دریاچه ورزشگاه آزادی و در دو بخش یک نفره و دونفره برگزار شد که نیروی دریایی، نیروی زمینی و آموزشگاه منجیل به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.
نتایج بدست آمده در قایقرانی به این شرح است:
در ماده تورینگ یک نفره 200 متر مرتضی حاجی زاده از نیروی دریایی، علی احمد نژاد از نیروی زمینی و مهدی کاکایی از نیروی هوایی به ترتیب اول تا سوم شدند.
در ماده 500 متر یک نفره محمد قادری از نیروی دریایی، رضا حسینی از آموزشگاه منجیل و مهدی کاکایی صاحب عناوین اول تا سوم را بدست آوردند.
در ماده هزار متر محمد قهرمانی از نیروی دریایی، علی احمد نژاد و رضا حسینی به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.
در ماده دو هزار متر نیز محمد قهرمانی، مهدی کاوه و هادی عظیمی اول تاسوم شدند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید
ورزشی**9029**1584
تنظیم کننده: محمد مهدی موذن**انتشاردهنده:مولویانتهای پیام /*


درباره gohari