خانه / Uncategorized / تیم فوتبال سپیدرود رشت برابر بنادر و دریانوردی پیروز شد

تیم فوتبال سپیدرود رشت برابر بنادر و دریانوردی پیروز شدبه گزارش خبرنگار ایرنا، در این دیدار از هفته چهارم این رقابت ها ،تیم فوتبال سپیدرود رشت در یک بازی برتر موفق شد با نتیجه چهار بر یک حریف خود را شکست دهد.
در جریان این دیدار به میزبانی تیم سپیدرود ، تیم جوانان سپیدرود بر بازی تسلط کاملی داشت و سرانجام توانست به یک پیروزی پرگل دست یابد.
تیم فوتبال سپیدرود رشت با این پیروزی پرگل ، همچنان جزء تیم های بالای جدول لیگ جوانان گیلان قرار گرفت و توانست جایگاه خود را در بین تیم های صدرجدولی مستحکم کند.
در دیگر دیدار برگزار شده از هفته چهارم مسابقات فوتبال لیگ جوانان استان گیلان ، تیم های شهرداری تولم شهر و شهرداری ماسال به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم شهرداری تولم شهر با نتیجه سه بر یک حریف خود را شکست داد.
همچنین در دیگر دیدار برگزار شده ، تیم های جوانان ایرانمهر رشت و شهرداری فومن رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم شهرداری فومن با نتیجه یک بر صفر حریف خود را مغلوب کرد.
در جدول رده بندی این رقابت ها نیز، تیم فوتبال شهدای نویر انزلی صدرنشین است ، تیم های سپیدرود رشت و شهرداری ماسال نیز به ترتیب در مکان های دوم و سوم قرار دارند.
در رقابت های فوتبال لیگ جوانان باشگاه های استان گیلان ، 12 تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند.
**
رقابت های بسکتبال قهرمانی نوجوانان پسر کشور از عصر دوشنبه در رشت آغاز شد.
به گزارش خبرنگار ایرنا ، در این دوره از رقابت ها، تیم های بسکتبال نوجوانان پسر استان های گیلان ، خراسان رضوی ، کردستان و خوزستان حضور دارند.
تیم های شرکت کننده در این دوره از رقابت ها، به صورت دوره ای و به مدت سه روز در سالن اختصاصی بسکتبال مجموعه ورزشی 6 هزار نفره شهدای رشت با هم به رقابت می پردازند.
در پایان این دوره از رقابت ها ، تیم های اول و دوم این گروه ، جواز حضور در مرحله سوم مسابقات بسکتبال نوجوانان کشور را کسب خواهند کرد.
در مرحله دوم رقابت های بسکتبال قهرمانی نوجوانان پسر کشور 16 تیم در چهار گروه با هم رقابت می کنند که در نهایت دو تیم برتر هر گروه به مرحله سوم راه می یابند.
در استان گیلان بیش از سه هزار ورزشکار سازمان یافته در رشته ورزشی بسکتبال ، در دو بخش بانوان و آقایان و در رده های سنی مختلف فعالیت دارند.
خبرنگار: حسین مجرد **انتشار دهنده : بابایی
7285 /6030انتهای پیام /*


درباره gohari