خانه / Uncategorized / رسانه کره ای: تیم ملی فوتبال ایران بدنبال حفظ رکورد شکست ناپذیری است

رسانه کره ای: تیم ملی فوتبال ایران بدنبال حفظ رکورد شکست ناپذیری استبه گزارش روز یکشنبه روزنامه چوسون ایلبو، تیم ایران که روز شنبه وارد کره جنوبی شده است تمرینات آماده سازی خود را برای دیداری حیثیتی با تیم ملی فوتبال این کشور انجام می دهد . دیدار تیم ایران مقابل کره جنوبی در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی 2018 روز پنجشنبه 9 شهریور در سئول برگزار می شود.
کارلوس کی روش سرمربی تیم ایران با وجود اینکه صعود شاگردانش به جام جهانی قطعی شده است، بدنبال برد در این دیدار است. تیم ایران در هشت بازی خود شش برد و دو تساوی داشته و نوار شکست ناپذیری این تیم قطع نشده است.
این دیدار برای کره جنوبی اهمیت حیاتی دارد. کره جنوبی با چهار برد، یک تساوی و سه باخت و یک امتیاز بیشتر از ازبکستان در رده دوم گروه ایستاده است. تیم ایران پنج روز زودتر از مسابقه به کره جنوبی سفر کرده است تا با توجه اختلاف زمانی دو کشور خود را با این شرایط انطباق دهد.
کی روش در گفت و گویی با خبرنگاران کره ای یادآور شده که اولویت او حفظ نوار شکست ناپذیری تیم ایران و پایان رقابتهای مقدماتی جام جهانی 2018 بدون دریافت یک گل است.
تیم ملی ایران با 20 امتیاز برای دومین دوره متوالی به جام جهانی صعود کرده است. سومین و آخرین مرحله از رقابت های مقدماتی جام جهانی 2018 در منطقه آسیا در دو گروه پیگیری می شود. در گروه اول تیم ایران با کره جنوبی، ازبکستان، قطر، چین و سوریه هم گروه است. دو تیم صدر هر گروه به طور مستقیم به جام جهانی راه می یابند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزشی ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**1584** 1701
مترجم:مولوی* انتشار: حمید قدیمیانتهای پیام /*


درباره gohari