خانه / Uncategorized / یونیورسیاد 2017/ روسیه حریف ایران در فینال والیبال شد

یونیورسیاد 2017/ روسیه حریف ایران در فینال والیبال شدتیم والیبال دانشجویان روسیه در یکی از دیدارهای نیمه نهایی مسابقات دانشجویان جهان امروز به مصاف ژاپن رفت و توانست با نتیجه 3 بر صفر به پیروزی برسد.
به این ترتیب تیم دانشجویان روسیه حریف تیم ایران در فینال مسابقات دانشجویان جهان شد. ایران توانسته بود در دیگر دیدار نیمه نهایی برابر اوکراین با نتیجه 3 بر صفر به پیروزی برسد.
مسابقه فینال فردا سه شنبه برگزار می شود. دیدار رده بندی هم بین ژاپن و اوکراین برگزار می شود.
بیست ونهمین دوره بازی های دانشجویان جهان از 28مردادماه و با حضور بیش از هفت هزار و 700 دانشجو از 141 کشور در 22 رشته در چین تایپه جریان دارد که ورزشکاران ایران تاکنون در چهار رشته شمشیربازی ،تیرو کمان ، تکواندو و وزنه برداری 16مدال (4 نشان طلا ،3 نقره و 9 برنز) کسب کردند.
کاروان ورزشی ایران نیز با 18 دختر و 44 پسر دانشجو در هشت رشته ورزشی جودو، تیراندازی باکمان، شمشیربازی، تکواندو، والیبال، وزنه برداری، ووشو و بدمینتون مسابقه می دهد که تاکنون در در رشته جودو و بدمینتون مدالی کسب نکرد و تکواندو با مجموع 11مدال بیشترین نشان را برای ایران تصاحب کرد.
نمایندگان ایران در بیست و هشتمین دوره یونیورسیاد دانشجویی جهان با 84 ورزشکار و کسب هفت طلا ، 2 نقره و 6 برنز در جایگاه نهم جدول توزیع مدال ها قرار گرفته بودند.
این رقابت ها هشتم شهریور ماه امسال پایان می یابد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید
ورزشی**9250
خبرنگار:خدیجه روزبهانی انتشاردهنده:علی خورسندیانتهای پیام /*


درباره gohari