خانه / Uncategorized / آغاز دوره آموزشی ورزش همگانی کشور با حضور مدرسان خارجی در رشت

آغاز دوره آموزشی ورزش همگانی کشور با حضور مدرسان خارجی در رشتبه گزارش خبرنگار ایرنا در این دوره آموزشی که در مهمانسرای المپیک مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت آغاز شده ، پیتر بارندس از هلند و جان فرانسوا از فرانسه به عنوان مدرس حضور دارند.
مدیر روابط عمومی و بین الملل فدراسیون ورزش های همگانی در خصوص برپایی این همایش گفت: این دوره آموزشی ، یکی از دوره های تعریف شده انجمن جهانی ورزش همگانی است.
ملیکا شهاب افزود: خوشبختانه فدراسیون ورزش های همگانی در بحث برگزاری دوره های بین المللی موفق بوده و این دوره نیز در گیلان و شهرستان رشت آغاز شده است.
وی ادامه داد: با توجه به موفقیت هیات ورزش های همگانی گیلان در سطح کشور و فعالیت خوب این هیات، بنا به تصمیم فدراسیون ، گیلان میزبان این دوره آموزشی شد.
جهانی شدن ورزش همگانی ، ورزش برای گروه های هدف ، ورزش و سرمایه اجتماعی ، بازاریابی روابط عمومی و ارتباطات ، ورزش و گردشگری ، ورزش ها و بازی های سنتی ، ورزش داوطلبانه برای همه ، امکانات و فضاهای عمومی ، توسعه استراتژی در ایران و همچنین برنامه ها و نظارت ارزیابی در ورزش همگانی از مباحث این دوره است که توسط دو مدرس خارجی ، آموزش داده می شود.
دبیر هفتمین دوره آموزش بین المللی ورزش های همگانی نیز در خصوص برپایی این دوره آموزشی به ایرنا گفت: در این دوره ، 110 مدیر و مربی ورزش های همگانی از سراسر کشور حضور دارند.
مریم بخشی افزود: در این دوره آموزشی که به مدت پنج روز در رشت ادامه خواهد یافت ، مباحث روز مدیریت و رهبری ورزش همگانی و آخرین نظارت ارائه شده در این حوزه به صورت تئوری توسط مدرسان ارائه می شود.
خبرنگار: حسین مجرد ** انتشاردهنده: کبیری
7285 / 2007انتهای پیام /*


درباره gohari