خانه / Uncategorized / امید نورافکن: هدف ما حفظ رکورد تیم ملی فوتبال ایران است

امید نورافکن: هدف ما حفظ رکورد تیم ملی فوتبال ایران استبه گزارش روز سه شنبه ایرنا به نقل از فدراسیون فوتبال، نورافکن از جمله بازیکنانی است که به دلیل عملکرد قابل قبولش در تیم فوتبال جوانان ایران به تیم ملی دعوت شده است. وی معتقد است: دعوت به تیم ملی نخستین گام برای موفقیت در دنیای فوتبال است.
نورافکن گفت: اکنون فرصت هماهنگی و کسب تجربه در تیم ملی فوتبال بزرگسالان برایم فراهم شده و تمام سعی خود را برای کمک به رکورد بسته نگاه داشتن دروازه تیم ملی (عدم شکست و عدم دریافت گل) به کار خواهم بست.
نورافکن در ادامه بیان کرد: فرصت حضور در تیم ملی موفقیت بزرگی برای من است تا به تیم ملی کشورم کمک کنم و تلاش خواهیم کرد دستورات «کارلوس کی روش» سرمربی تیم ملی فوتبال ایران را در زمین پیاده کرده و به اهداف تعریف شده برسیم .
جوان ترین بازیکنان حاضر در اردو گفت: در دوران سرمربیگری کی روش بازیکنان جوان ایرانی بیشتری را در تیم ملی و در اروپا می بینم. این حقایق نشان دهنده تحولی است که نه تنها در فوتبال ایران، بلکه به طور کلی در تمام کشور رخ داده است.
نورافکن گفت: بدون شک تمرینات و برنامه های اجرا شده در سال های گذشته، ما را به این نقطه رسانده، فرصت خوبی است که در یک جام جهانی دیگر حضور داریم و معتقدم که تیم ملی آمادگی رویارویی با تیم های حاضر در جام جهانی را دارد.
وی افزود: بزرگترین هدف من بودن در تیم ملی، حضور در جام جهانی و صعود به مرحله بعدی این مسابقات است.
تیم فوتبال ایران در گروه نخست بازی های مقدماتی جام جهانی در منطقه آسیا با انجام هشت دیدار و کسب شش پیروزی، دو مساوی و هشت گل زده در مجموع با 20 امتیاز حضور خود را در جام جهانی 2018 روسیه مسجل کرده است و دو دیدار پایانی برابر تیم های کره جنوبی و سوریه جنبه تشریفاتی دارد.
در این گروه ایران با تیم های سوریه، قطر، چین، ازبکستان و کره ‌جنوبی هم گروه است.
بر این اساس ملی پوشان 9و 14 شهریور ماه امسال به ترتیب در سئول به مصاف کره جنوبی و در ورزشگاه 100 هزار نفری آزادی برابرتیم ملی سوریه به میدان می روند.
بیست و یکمین دوره جام جهانی فوتبال از ۱۴ خرداد ماه سال97 در روسیه برگزار می‌شود.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزشی ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی** 1293**1368
تنظیم کننده: محمد طاهری**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


درباره gohari