خانه / Uncategorized / رقابت قوی ترین مردان روستایی خاش به مناسبت هفته دولت

رقابت قوی ترین مردان روستایی خاش به مناسبت هفته دولتمسافر شهنوازی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این مسابقات با شرکت پنج ورزشکار پرتوان با حمایتهای ویژه فرماندار و بخشدار مرکزی این شهرستان در روستای اسماعیل آباد برگزار شد.
وی افزود: قوی ترین مردان بخش مرکزی خاش در جابه جایی و حمل لاستیک لودر، کیسه های 90، 80 و 70کیلویی و بالا بردن وزنه 60 کیلویی با هم به رقابت پرداختند.
وی تصریح کرد: حمید اتحادی به مقام نخست این رقابت دست پیدا کرد.
وی بیان کرد: در پایان به نفر نخست این رقابت یک راس گوسفند، نفر دوم مرغ بومی و به نفر سوم لوازم خانگی اهدا شد.
محمد اکبر چاکرزهی فرماندار خاش با تبریک هفته دولت و قدردانی از تلاشهای مسئولان در مبحث اجرای فعالیتهای فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در مناطق روستایی به خبرنگار ایرنا گفت: اجرای مسابقات ورزشی در روستاها سبب سلامت جوانان می شود.
بخشدار مرکزی خاش نیز به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ورزش کلید و رمز مهم رسیدن به سلامتی و راه مقابله با بیماری هاست.
مجتبی شجاعی اظهار داشت: با نگاه ویژه دولت و خیران همواره شاهد رونق ورزش در بخش مرکزی خاش بوده ایم که به دنبال آن در رشته های مختلف ویژه مردان و بانوان مسابقاتی در ابعاد محلی، استانی و کشوری برگزار شده است.
به گزارش ایرنا همایش پیاده روی خانوادگی همزمان با پنجمین روز هفته دولت با حضور فرماندار، بخشدار مرکزی، مدیران ادارات و شماری از مردم امروز/سه شنبه/در روستای اسماعیل آباد بخش مرکزی برگزار و در پایان به قید قرعه به شرکت کنندگان جوایز نفیسی از سوی اداره ورزش و جوانان خاش و دهیاری اسماعیل آباد اهداء شد.
همه روزه به مناسبت هفته دولت همایش پیاده روی در محل جاده سلامت شهرستان خاش ساعت 18 برگزار می شود.
خاش در 185 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان واقع شده است.
7310**3213خبرنگار: محمدامین میربلوچزهی **انتشار دهنده: اکبر نوری
اخبار لحظه به لحظه را در کانال تلگرامی «اخبار ایرنا سیستان و بلوچستان» دنبال کنید. @irnazahedanانتهای پیام /*


درباره gohari