خانه / Uncategorized / مدافع تیم ملی فوتبال ایران:بهترین عملکرد را مقابل کره جنوبی و سوریه ارائه می دهیم

مدافع تیم ملی فوتبال ایران:بهترین عملکرد را مقابل کره جنوبی و سوریه ارائه می دهیمبه گزارش روز سه شنبه ایرنا از فدراسیون فوتبال، روزبه چشمی که برای نخستین بار این فرصت را بدست آورد تا در مسابقات انتخابی جام جهانی در تیم ملی فوتبال ایران حضور داشته باشد، گفت: من با حضور در اردوی تیم ملی فوتبال بزرگسالان این فرصت را بدست آوردم تا به جمع بازیکنان باتجربه ملحق شوم. هدف من تطابق و هماهنگی بیشتر است تا بتوانم برای تیم ملی فوتبال مثمر ثمر باشم.
وی درباره حضور بازیکنان جوان و با تجربه در تیم ملی فوتبال گفت: کارلوس کی روش نقش موثری در فوتبال ایران داشته است، حضور بازیکنان جوان و پرتجربه را در جام جهانی 2014برزیل شاهد بودیم، وی نسل جدیدی از بازیکنان را به تیم ملی آورد و به نظر من هیچ مربی دیگری توانایی این کار را نداشت تا آینده بزرگ را برای تیم ملی رقم بزند. هم اکنون به جام جهانی صعود کرده ایم و می خواهیم بهترین عملکرد خود را در دو بازی پیش رو داشته باشیم.
بازیکن تیم ملی گفت: یکی از هدف های من حضور در تیم ملی و بازی کردن در جام جهانی است و هدف بعدی من بازی کردن در تیم های اروپایی است تا بتوانم از لحاظ فنی توانایی های خود را افزایش دهم.
تیم فوتبال ایران در گروه نخست بازی های مقدماتی جام جهانی در منطقه آسیا با انجام هشت دیدار و کسب شش پیروزی، دو مساوی و هشت گل زده در مجموع با 20 امتیاز حضور خود را در جام جهانی 2018 روسیه مسجل کرده است و دو دیدار پایانی برابر تیم های کره جنوبی و سوریه جنبه تشریفاتی دارد.
در این گروه ایران با تیم های سوریه، قطر، چین، ازبکستان و کره ‌جنوبی هم گروه است.
بر این اساس ملی پوشان 9و 14 شهریور ماه امسال به ترتیب در سئول به مصاف کره جنوبی و در ورزشگاه 100 هزار نفری آزادی برابرتیم ملی سوریه به میدان می روند.
بیست و یکمین دوره جام جهانی فوتبال از ۱۴ خرداد ماه سال97 در روسیه برگزار می‌شود.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزشی ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی** 1293** 1701
تنظیم :محمد طاهری*انتشار: حمید قدیمیانتهای پیام /*


درباره gohari