خانه / Uncategorized / مصدومیت پژمان منتظری چالش جدید سرمربی استقلال

مصدومیت پژمان منتظری چالش جدید سرمربی استقلالبه گزارش خبرنگار ایرنا، منتظری روز یکشنبه 6 شهریورماه در جریان تمرین تیم فوتبال استقلال از ناحیه کتف مصدوم شد تا کادر پزشکی پس از معاینه وی نظر به شکستگی استخوان بدهند و انجام عمل جراحی برای وی تجویز کنند.
به این ترتیب منتظری که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را نیز در کارنامه دارد، با تایید کادر پزشکی پس از عمل جراحی نزدیک به دو ماه از رقابت های لیگ برتر به دور خواهد بود و این زمان با اضافه شدن دوره نقاهت شاید به سه ماه نیز برسد.
البته نتایجی که استقلال در هفدهمین دوره رقابت های لیگ برتر کسب کرده است و سه شکست این تیم در پنج هفته ابتدایی لیگ، سبب شده تا سرمربی تیم آماج حملات منتقدان قرار گیرد و مصدومیت منتظری نیز چالشی جدید برای وی به همراه بیاورد.
یکی از نقدهایی که کارشناسان به منصوریان داشتند، طرح جدایی«هرائرمگوئیان» و«رابسون جانواریو» مدافعان سابق استقلال از این تیم است که در نایب قهرمانی آبی پوشان در دوره قبل رقابت های لیگ برتر نقش غیر قابل انکاری را بازی کردند. البته جذب منتظری در زمان نقل و انتقالات به جای جانواریو در ظاهر سود بخش بود. ولی دریافت چهار گل در پنج دیدار برای تیمی که برای قهرمانی بسته شده بود، پذیرفتی نیست تا جذب این مدافع که اخیرا نیز به تیم ملی دعوت نشده است، به گونه ای اشتباه جلوه کند.
البته با توجه به اینکه «لئوناردو پادوانی» دیگر مدافع آبی پوشان دوران نقاهت خود را پس از مصدومیت می گذراند، امکان استفاده از این بازیکن به جای منتظری بیشتر شده است. همچنین «روزبه چشمی»، «فرشید باقری»، «آرمین سهرابیان» و «عظیم گوک» از دیگر گزینه های احتمالی برای جانشینی منتظری هستند. ولی دوباره این سوال در ذهن هر مخاطبی نقش می بندد که خریدهای استقلال چقدر در موفقیت یا ناکامی این تیم نقش داشتند؟ آیا منصوریان اگر به جوان های با انگیزه فصل قبل خود مانند «بهنام برزای» و دیگران اعتماد می کرد، سود می برد یا به بازیکن اسم و رسم دار مسنی که هر لحظه در آستانه مصدومیت هستند؟
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید
ورزشی**9029**1368
خبرنگار: محمد مهدی موذن**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


درباره gohari