خانه / Uncategorized / 14 شهرستان خوزستان دارای هیات جانبازان و معلولان نیستند

14 شهرستان خوزستان دارای هیات جانبازان و معلولان نیستندمهرداد شیروانی سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان این که تا پایان امسال هیات جانبازان و معلولان در شهرستان های اندیمشک و بهبهان راه اندازی می شوند اظهار کرد: شهرستان های اندیمشک و بهبهان از نظر تعداد ورزشکار جزء مناطق پرجمعیت استان محسوب می شوند لذا راه اندازی هیات این دو شهرستان در اولویت کاری ما قرار دارد.
رییس هیات جانبازان و معلولین خوزستان با بیان این که هدف اصلی ما رسیدن به رقابت های پارا آسیایی جاکارتا و پارا المپیک توکیو است افزود: بنا داریم به تدریج هیات جانبازان و معلولین 14 شهرستان دیگر استان را فعال کنیم تا تعداد ورزشکاران سازمان یافته خود را وسعت دهیم.
وی در ادامه به مشکل حمل و نقل ورزشکاران معلول اشاره کرد و گفت: با توجه به این که 26 رشته ورزشی در دو بخش آقایان و بانوان را تحت پوشش خود داریم توان تامین وسیله ایاب و ذهاب ورزشکاران را نداریم هر چند که این موضوع مشکل تمام استان های کشور بوده و از حیطه هیات خارج است.
شیروانی در خصوص مجموعه ورزشی کوی طلاب اهواز گفت : روند احداث این مجموعه به سرعت در حال انجام است و قطعا در ایام دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید.
وی افزود: خوشبختانه در سال جاری ورزشکاران استان در میادین بین المللی و کشوری عناوین خوبی کسب کردند و همین امر باعث موفقیت ما در سطح کشور شده است.
وی گفت: بسیاری از استان های دیگر صاحب مجموعه ورزشی اختصاصی هستند در حالی که تاثیر ورزشکاران ما در تیم های ملی به مراتب بیشتر از آن ها است.
خبرنگار: محمد شاکری** انتشار دهنده: محسن بهاروندانتهای پیام /*


درباره gohari