خانه / Uncategorized / رئیس ورزش های همگانی گناوه خواستار حمایت مسئولان از این هیات شد

رئیس ورزش های همگانی گناوه خواستار حمایت مسئولان از این هیات شدبه گزارش ایرنا، کرامت الله شولی فرد روز چهارشنبه در نشست هم اندیشی مسئولان کمیته ورزش های همگانی این شهرستان به مناسبت هفته دولت افزود: این هیات بیش از 17 کمیته فعال ورزشی و 600 ورزشکار دارد که از کمترین امکانات محروم و نیاز به حمایت و مساعدت جدی دارند.
وی اظهارکرد: ورزش همگانی تنها به یک رشته و یک قشر خاص ارتباط ندارد بلکه دارای رشته های فراوان و کل جامعه و خانواده ها را دربرمی گیرد.
شولی فرد گفت: این هیات برای برگزاری جشنواره ها و رقابت های ورزشی و اعزام به مسابقات برون و درون استانی از لحاظ مالی در تنگنا قرار دارد و بدلیل حمایت نشدن، ورزشکاران از جیب خود هزینه می کنند.
رئیس هیات ورزش های همگانی گناوه اظهارکرد: از مسئولان شهرستان بویژه شورای اسلامی شهر و شهرداری گناوه انتظارداریم بخشی از بودجه فرهنگی را در اختیار این هیات قرار دهد تا بتواند نقش و وظیفه ای را که در مقابله با ناهنجاری و آسیب های اجتماعی دارد، ادای تکلیف کند.
دبیر هیات ورزش های همگانی گناوه گفت: یکی از مشکلات کمیته ها، ناشناخته ماندن آنها بین مردم و مسئولان است.
عباس حقیقی افزود: کمیته ها در هنگام برگزاری مسابقات باید از مسئولان دعوت کنند تا بتواند ضمن آشناکردن رشته های همگانی، مشکلات و نیازهای خود را مطرح کنند.
در این آیین مسئولان کمیته ها به بیان مشکلات پرداختند و در پایان از تلاش و زحمات یک ساله مسئولان کمیته های همگانی تجلیل و احکام تعدادی از مسئولان جدید اعطا شد.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.
6164/6043**
خبرنگار: نعمت الله بهروزی** انتشار دهنده: خدانطر خواجهانتهای پیام /*


درباره gohari