خانه / Uncategorized / استقبال مردم بندرترکمن از دارنده مدال برنز مسابقات جهانی قایقرانی

استقبال مردم بندرترکمن از دارنده مدال برنز مسابقات جهانی قایقرانیبه گزارش ایرنا در رقابت‌های آب‌های آرام قهرمانی جهان در جمهوری چک عادل مجللی ورزشکار گلستانی موفق به کسب مدال برنز این مسابقات و اولین مدال کشور در این رشته شد.
وی در فینال A کانوی یکنفره 200 متر با قایقرانان کشورهای اسپانیا، قزاقستان، مجارستان، روسیه، گرجستان، بلاروس، لیتوانی و لهستان رقابت کرد وپس از بلاروس و گرجستان با اختلاف 444 هزارم ثانیه بر سکوی سوم جهان ایستاد.
عادل مجللی مقدم فومنی متولد 1372 در بندرترکمن است و مدال طلای مسابقات آسیایی تهران در رشته کانو انفرادی 500 متر در سال 2011؛ مدال طلا و برنز مسابقات آسیایی سمرقند در رشته کانوی انفرادی 100 و 500 متر در سال 2013 و مدال برنز مسابقات آسیایی اینچئون کره جنوبی در رشته کانو200متر را در کارنامه ورزشی دارد و سال گذشته به عنوان یکی از نمایندگان گلستان در المپیک ریو دوژانیرو برزیل حضور داشت.
بندرترکمن در غرب استان گلستان واقع است و به علت همجواری با سواحل خزر گرایش به ورزش قایقرانی و سایر ورزش های حوزه آب در این شهرستان زیاد می باشد، بندرترکمن دو هزار و 800 ورزشکار بیمه شده ،دارد.
7333/1648
خبرنگار: علی قاسمعلی ** انتشار: پری سالارنیاانتهای پیام /*


درباره gohari