خانه / Uncategorized / حاشیه های بازی بزرگ آسیا در مقدماتی جام جهانی

حاشیه های بازی بزرگ آسیا در مقدماتی جام جهانیبازیکنان و کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران دقایقی پیش وارد ورزشگاه شد. بازیکنان با حضور در زمین بازی مشغول گرم کردن شدند. کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان ساعت 19:45 به وقت محلی وارد ورزشگاه و زمین چمن شد و دقایقی در آن قدم زد.
براساس اعلام مسئولان ایرانی تیم ملی، 600 صندلی برای هواداران ایرانی در نظرگرفته شده است و نزدیک به 400 بلیت به صورت رایگان بین ایرانی های مقیم توزیع خواهد شد. لیدرهای اعزامی از کشورمان ساعتی پیش وارد سئول شدند و مستقیم به ورزشگاه محل دیدار تیم های ایران و کره رفتند.
شماری از ایرانیان مقیم کره جنوبی نیز همزمان با حضور بازیکنان و کادر فنی به تشویق آنها پرداختند. خبرنگاران ایرانی همراه تیم ملی فوتبال ایران نیز از ساعتی پیش خود را به محل ورزشگاه رساندند تا خود را آماده پوشش این رقابت مهم کنند. هواداران کره ای حاضر در ورزشگاه سئول پس از مشاهده خبرنگاران و هواداران ایرانی، صعود تیم ملی کشورمان به جام جهانی را تبریک گفتند.
هواداران ایران همچنان در حال ورود به ورزشگاه هستند و مشاهدات خبرنگار ایرنا از اطراف ورزشگاه نشان می دهد که ترافیک نسبتا سنگینی در اطراف ورزشگاه جام جهانی سئول وجود دارد.
هواداران کره ای اکثرا با لباس های متحد الشکل قرمز رنگ که بین آنان توزیع شده به ورزشگاه آمده اند. تیم داوری این مسابقه از ساعت 18:45 به وقت سئول وارد زمین شده و دقایقی روی چمن ورزشگاه قدم زدند همچنین با ناظر برگزاری این دیدار عکس گرفتند.
تعداد زیادی عکاس و خبرنگار کره ای برای پوشش دیدار تیم های ایران و کره خود را به ورزشگاه رسانده و این رویداد ورزشی را پوشش خواهندداد.
هواداران کره ای یک پرچم بزرگ کشور خود را به مساحت تقریبی هزار و 500 مترمربع تعبیه کرده و آن را پشت یکی از دروازه ها نصب کردند.
مسابقه کره جنوبی و ایران در چارچوب دیدارهای انتخابی جام جهانی 2018 روسیه امروز از ساعت 16:30 به وقت ایران در ورزشگاه جام جهانی سئول برگزار می‌شود.
تیم ملی فوتبال ایران با 20 امتیاز در صدر جدول گروه یک رقابت های مقدماتی جام جهانی قرار دارد و صعودش به این رقابت ها قطعی شده است. کره جنوبی با 13 امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد و ازبسکتان نیز با 12 امتیاز در مکان سوم ایستاده است.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **9118**9144**
خبرنگار: سید جواد بشیری**انتشار:علی خورسندیانتهای پیام /*


درباره gohari